Ostatnie artykuły na blogu

Wspieramy młodych piłkarzy - rekrutacja dla najmłodszych rozpoczeta

Rozpoczynamy rekrutację dzieci urodzonych w latach 2015 - 2017
Czytaj dalej

Ogródek warzywny – co będzie konieczne i co warto uprawiać?

Dużo ostatnio słyszymy o szkodliwych substancjach, które znajdują się w owocach i warzywach. Rozwiązaniem mogą być zakupy produktów z upraw ekologicznych, ale te wiążą się z wyższymi kosztami. Dlatego warto w ramach oszczędności, ale i ciekawego spędzania czasu wolnego założyć własny ogródek warzywny na działce. Jeśli jesteś laikiem i nie wiesz, od czego zacząć – ten wpis jest dla Ciebie! Podpowiadamy, co będzie konieczne i jakie rośliny uprawiać na początek.
Czytaj dalej

Wiosenne porządki na balkonie – co sprawdzić i jak go przygotować?

Choć za oknem leżą jeszcze resztki śniegu, a temperatura utrzymuje się na minusie to warto już pomyśleć o przygotowaniu balkonu na przyjście wiosny. Ostatnie tygodnie zimy to doskonały czas, aby sprawdzić stan podłogi, mebli oraz uzupełnić ewentualne braki. Od czego zacząć porządki na balkonie i jak urządzić go na cieplejsze dni?
Czytaj dalej

Rattanland Sp. z o.o. z tytułem Gepard Biznesu 2020

Dynamiczny rozwój oraz najwyższe standardy działania firmy Rattanland Sp. z o.o. sprawiły, że średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła aż 615,1%! Na podstawie danych finansowych Instytut  Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 wyróżnił spółkę prestiżowym tytułem.
Czytaj dalej

Stolik kawowy - czym kierować się przy wyborze?

Stolik kawowy stanowi niezwykle ważne i funkcjonalne uzupełnienie salonu. Znajduje się w każdym domu - ciężko jest więc sobie wyobrazić bez niego poranki czy wieczory. Kładziemy na nim kawę, herbatę, ale także desery. Ponadto zdobi on nasze wnętrze, podkreśla jego charakter oraz świetnie komponuje się z wszelkimi ozdobami i dodatkowymi elementami. Wybór stolika kawowego nie jest wcale taki prosty. Przekonaj się, czym powinieneś się kierować oraz na co warto zwrócić uwagę. 
Czytaj dalej

Czy warto zakupić meble modułowe do ogrodu?

Wybór mebli ogrodowych nie jest łatwym zadaniem. Musimy zwrócić uwagę na szereg czynników - cenę, wygląd, trwałość, wagę i pielęgnację. Coraz większą popularność zyskują meble ogrodowe modułowe, które charakteryzuje przede wszystkim uniwersalność. Dają wiele możliwości i jednocześnie prezentują się naprawdę wyjątkowo. Czy warto je zakupić do ogrodu? Czy się sprawdzą?
Czytaj dalej

Charakterystyka ogrodu francuskiego - jak go urządzić?

Ogród francuski zachwyca przede wszystkim porządkiem i geometrią. Wszystko jest w nim odpowiednio zaplanowane, od położenia tarasów czy rzeźb, po równo przystrzyżone drzewa i krzewy. Nie ma tu miejsca na nieład czy brak kontroli. Dla niektórych ogród francuski może wydawać się zbyt wymagający czy “poukładany”, jednak fanów stylu francuskiego nie brakuje. Dowiedz się, jak urządzić ogród właśnie w tym stylu!
Czytaj dalej

Zalety i wady stołu ze szklanym blatem

Stół ze szklanym blatem to ciekawe rozwiązanie, które w ostatnim czasie stało się naprawdę popularne. Nie ma w tym nic dziwnego - sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu, niezależnie od metrażu oraz stylu, w jakim zostało zaprojektowane. Choć niektórym może wydawać się, że jest to niepraktyczne rozwiązanie - rzeczywistość jest zupełnie inna! Poznaj największe zalety stołu ze szklanym blatem.
Czytaj dalej

Leżak czy ławka do ogrodu - co sprawdzi się lepiej?

Meble w naszych ogrodach pełną bardzo ważne funkcje. Umożliwiają nam spędzenie czasu z bliskimi na świeżym powietrzu, a także odpoczynek i relaks. Poza powszechnymi zestawami mebli ogrodowych, wyróżnia się również ławki oraz leżaki. Cieszą się niemałą popularnością, jednak znacznie się od siebie różnią oraz dają nam nieco inne możliwości. Choć mogłoby się wydawać, że najlepszym rozwiązaniem jest kupno zarówno leżaka, jak i ławki - niestety nie zawsze jest to możliwe. Kiedy więc warto zdecydować się na leżak, a kiedy na ławkę?
Czytaj dalej

Jak dbać o drewnianą ławkę ogrodową?

Odpowiednia pielęgnacja mebli ogrodowych jest niezwykle ważna. Na negatywny wpływ czynników atmosferyczny narażone są zarówno ławki, jak i pozostałe meble ogrodowe. Konserwacja zależy w głównej mierze od materiału, z którego zostały wykonane - najbardziej wymagające są drewniane meble ogrodowe. Dowiedz się, jak dbać o ławkę ogrodową wykonaną z drewna. 
Czytaj dalej

Artykuły