Regulamin programu "Poleć nas Znajomym" organizowany jest przez firmę Rattanland Sp. z o.o. i dotyczy zakupów na stronie www.ratanland.pl

Polecający – jest to osoba polecająca
Znajomy – jest to osoba polecana

 1. Program polega na nagradzaniu Klientów, którzy skutecznie polecą sklep www.ratanland.pl swoim Znajomym.
 2. Polecenie jest uznane za skuteczne, jeśli Znajomy dokona zakupu za minimum 1000 zł brutto w firmie Rattanland Sp. z o.o. na stronie www.ratanland.pl - zostanie dla niego wystawiony dokument sprzedaży.
 3. Nagrodą dla Polecającego jest rabat wartościowy w wysokości 3% na wszystkie produkty nie objęte promocją lub 1% na produkty objęte okresową promocją oznaczoną w sklepie ratanland.pl wartości netto udzielany jednorazowo za każdego poleconego Znajomego na zakupy w firmie Rattanland Sp. z o.o w sklepie internetowym z meblami ogrodowymi www.ratanland.pl
 4. Polecającemu przysługuje rabat za pierwsze jak i kolejne złożone przez Znajomego zamówienie.
 5. W programie mogą uczestniczyć:
  • Polecający - osoba prywatna lub firma, która ma swoje konto i dokonała zakupu w firmie Rattanland Sp. z o.o.
  • Znajomy - osoba, lub firma, która z polecenia Klienta Rattanland Sp. z o.o. dokona zakupu w firmie Rattanland Sp. z o.o.
 6. Każdy uczestnik programu (Polecający oraz Znajomy) może posiadać tylko jedno konto w firmie Rattanland Sp. z o. o., niezależnie czy jest to konto na osobę fizyczną, czy na firmę.
 7. Każdy Polecający może zgłosić dowolną liczbę Znajomych. Udostępniamy pakiety kart rabatowych dla Polecających (10szt, 20szt, 100szt)
 8. Polecający nie może polecić samego siebie. Za polecenie własnej osoby rabat nie przysługuje.
 9. Polecanie odbywa się w następujący sposób:
  • Polecający poleca sklep www.ratanland.pl Znajomemu poprzez wysłanie zaproszenia wypełnionego formularza z podstrony Moje Konto dostępnej dla zalogowanych klientów.
  • Polecający poleca sklep ratanland.pl Znajomym poprzez przekazanie dedykowanej karty z kodem rabatowym.
  • Znajomy przy składaniu zamówienia:
 • przez sklep internetowy otrzyma również rabat w wysokości 3% brutto na asortyment w sklepie www.ratanland.pl składając i opłacając zamówienie w wysokości minimum 1000zł brutto.
 • przez sklep internetowy - we właściwym polu w koszyku (krok "Płatności i dostawa") wpisuje w polu Kod promocyjny kod uzyskany w zaproszeniu lub kod znajdujący się na otrzymanej karcie.
 • Po otrzymaniu płatności, w potwierdzonym terminie Znajomemu wystawiany jest dokument sprzedaży i wysyłany zamówiony towar
 1. Polecający przy najbliższym zamówieniu - nie wcześniej jednak niż 3 miesiące od zakupu Znajomego lub Znajomych, będzie mógł skorzystać z odłożonej wartości rabatowej na indywidualnym koncie do wykorzystania na kolejne zakupy w firmie Rattanland Sp. z o.o. na stronie ratanland.pl (Polecający może skorzystać z przysługującego mu rabatu wartościowego na indywidualnym koncie maksymalnie do 50% wartości składanego nowego zamówienia).
 2. Po złożeniu zamówienia przez Znajomego następuje weryfikacja automatyczna zarówno Polecającego (czy dokonał już wcześniej zakupu w sklepie Rattanland Sp. z o. o.) oraz Znajomego (czy jest to jego pierwszy zakup w firmie Rattanland Sp. z o. o.)
 3. Jeśli Polecający nie jest Klientem firmy Rattanland Sp. z o.o. (nie dokonał wcześniej zakupu), nie przysługuje mu rabat.
 4. Jeśli Znajomy dokona zakupu (zostanie mu wystawiony dokument sprzedaży) Polecający jest o tym informowany powiadomieniem email oraz na jego indywidualnym koncie (tylko dla zarejestrowanych klientów) pokaże się ta informacja w formie przyznanego rabatu wartościowego na kolejne zakupy.
 5. Rabat zaczyna przysługiwać nie wcześniej niż 3 miesiące po zakupie Znajomego.
 6. Informacje o poleconych Znajomych i przysługujących oraz rozliczonych rabatach są zapisywane w systemie firmy Rattanland Sp. z o. o.i są one również dostępne dla Polecającego po zalogowaniu.
 7. Rozliczenie przysługującego rabatu następuje poprzez obniżenie cen na paragonie lub fakturze o łączną kwotę nie przekraczającą 50% kolejnego złożonego zamówienia przez Polecającego.
 8. Program "Poleć nas Znajomym" nie łączy się z innymi promocjami w sklepie Rattanland Sp. z o. o. na stronie www.ratanland.pl
 9. W chwili ogłoszenia przez organizatora zakończenia promocji niewykorzystane rabaty zgromadzone na kontach użytkowników tracą ważność.
 10. Znajomy po dokonaniu pierwszego zakupu również może zostać Polecającym. Rejestruje swoje konto na stronie ratanland.pl i od tej pory może polecać firmę Rattanland Sp. z o.o. swoim Znajomym wysyłając im zaproszenia lub przekazując karty uprawniające do rabatu.
 11. Program "Poleć nas Znajomym" trwa od 1 lutego 2021 r. do odwołania.

 


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
100% kupujących poleca tego sprzedawcę
202 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 202 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Koszt wysyłki
 • Obsługa kupującego 5
 • Polecam. Zgodne z opisem, solidne, porządne krzesło. Zakup i wysyłka na pięć.

 • Wszystko polecam

 • Szybka wysyłka, meble bardzo ładne i trwale

 • Profesjonalna firma, gorąco polecam

 • Meble bardzo dobrej jakości, sprzedawca na medal...