Meble ogrodowe drewniane

Jest 151 produktów.
Pokaż 1 - 50 z 151 produktów

MEBLE OGRODOWE Z WYSOKIEJ JAKOŚĆI EGZOTYCZNEGO DREWNA

Drewno to materiałowy brylant w swojej kategorii. Jako jedyne spośród wszystkich tworzyw, wykorzystywanych do produkcji mebli ogrodowych, nieprzerwanie od wielu lat cieszy się olbrzymią popularnością. Dlaczego? Bo nic nie jest w stanie go zastąpić. Bo to przywołujące miłe wspomnienia połączenie klasy i tradycji, które wszyscy dobrze znamy i które wszyscy lubimy. Bo mimo iż codziennie dochodzi do odkrywania i ulepszania nowoczesnych materiałów syntetycznych, drewno wciąż staje z nimi na równi, a nierzadko potrafi je wyprzedzić. Z pozoru takie zwyczajne, a w rzeczywistości zapewniające niekończące się możliwości projektanckie i aranżacyjne. Drewniane meble ogrodowe są uniwersalne, ale na pewno nie nudne. Dowód? Wystarczy spojrzeć na dół i zerknąć na naszą ofertę!

Wszystkie produkty w jednym miejscu

Szukanie idealnego zestawu mebli drewnianych potrafi być prawdziwą męką. Większość sklepów koncentruje się na konkretnych produktach, np. samych krzesłach lub stołach, totalnie zapominając o równie ważnych dodatkach — m.in. ławach ogrodowych oraz poduszkach. My sprawiamy, że klienci nie muszą już dłużej szukać. Wszystkie potrzebne produkty znajdują w jednym miejscu. Nie ograniczamy ani ich, ani siebie. Już w tym momencie wyszczególniliśmy aż 10 kategorii dla mebli drewnianych, ale cały czas rozbudowujemy ofertę, selekcjonując nowości branżowe i wybierając z nich to, co najciekawsze. Ułatwiamy zakupy. A dzięki temu życie staje się prostsze!

Gotowe zestawy vs pojedyncze elementy

Nasz cel to sprawić, by każdy mógł zaprojektować swój ogród dokładnie tak, jak lubi. Brak chęci, czasu lub umiejętności aranżacyjnych nie musi być wcale problemem. Największą grupę naszych produktów stanowią gotowe zestawy ogrodowe drewniane, które samodzielnie wypełniają przestrzeń, błyskawicznie przeobrażając ją w atrakcyjne miejsce wypoczynkowe. Są tańsze od pojedynczych segmentów, ale największa wartość kryje się w ich estetyce. Bawimy się łączeniem zróżnicowanych stołów ogrodowych z krzesłami i fotelami, od czasu do czasu uzupełniając komplety kolorowymi poduszkami ogrodowymi. Doskonała korelacja poszczególnych elementów to gwarancja estetyki na najwyższym poziomie.

U nas ograniczenia nie istnieją, dlatego tuż obok gotowych kompletów umieszczamy pojedyncze stoły drewniane, krzesła, ławy i fotele ogrodowe — we wszystkich możliwych rozmiarach, formach i barwach. Klienci mogą je samodzielnie zestawiać, uzyskując efekt, który w 100% odpowiada ich potrzebom. Świetne rozwiązanie dla indywidualistów oczekujących od swoich aranżacji totalnej niepowtarzalności!

Dodatki uzupełniające zestawy ogrodowe drewniane

Drewniane meble to czołowy punkt każdej aranżacji ogrodu. Od nich wszystko się zaczyna, ale projektowanie nie musi na nich się kończyć. Maksymalną funkcjonalność zestawu osiąga się z pomocą tych najmniejszych i niepozornych dodatków. Sposób na ekspresowe podwyższenie poziomu wygody krzeseł? Nasze miękkie poduszki ogrodowe — z oparciem lub bez, występujące w wersji klasycznej lub PREMIUM, a dzięki swoim ekspresyjnym kolorom efektownie przełamujące klasyczny odcień drewna. Niektóre z naszych stołów posiadają też specjalne otwory na parasole ogrodowe, które skutecznie zabezpieczają przestrzeń wypoczynkową przed wiatrem i deszczem. Relaks na świeżym powietrzu jest wtedy znacznie przyjemniejszy i... bezpieczniejszy!

Wyselekcjonowane materiały = gwarancja jakości

Tradycjonalistom proponujemy meble ogrodowe wykonywane z rodzimych gatunków drewna akacji oraz modrzewia. Oba materiały odznaczają się bardzo wysokim poziomem twardości, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na działanie różnych czynników atmosferycznych. Zachęcamy jednak do przetestowania mebli ogrodowych z drewna egzotycznego (eukaliptusa i meranti), które w polskich warunkach nie mają sobie równych — są praktycznie niezniszczalne. Kupione raz wyposażają ogród na długie, niekończące się lata.To najlepszy wybór dla wymagających klientów, którym zależy na uzyskaniu stałej i trwałej aranżacji ogrodu.

Artykuły