Krzesła i fotele ogrodowe

Jest 26 produktów.
Pokaż 1 - 26 z 26 produktów

KRZESŁA I FOTELE OGRODOWE

Relaks w ogrodzie może być niesamowicie przyjemny. Pozwala oderwać się na moment od zgiełku dużych miast, staje się ukojeniem dla ciała i duszy. Szczęśliwi posiadacze działek powinni jak najlepiej wykorzystać ich przestrzeń – nasze stylowe fotele i krzesła ogrodowe drewniane pomogą osiągnąć ten cel. Staną się doskonałym uzupełnieniem samej działki, jak i tarasu lub balkonu.

Praktyczne krzesła składane

Czego oczekujemy od krzeseł? Przede wszystkim wygody. Specjalne konstrukcje naszych krzeseł bardzo dobrze podpierają wszystkie części ciała. Podwyższone oparcia utrzymują kręgosłup w naturalnej pozycji, umożliwiając swobodne przeczytanie książki czy zjedzenie posiłku, a dodatkowe podłokietniki przytrzymują ramiona i dłonie, podwyższając komfort wypoczynku. Niezwykłą mobilnością odznaczają się składane krzesła ogrodowe. W każdej chwili można je złożyć i zabrać ze sobą na działkę, nad wodę czy w wakacyjną podróż. 5-pozycyjne konstrukcje to już propozycja dla bardzo wymagających klientów. Oparcia z możliwością regulacji w aż pięciu punktach pozwalają na ich idealne dopasowanie do kształtu sylwetki czy wykonywanych w danym momencie czynności.

Fotele dbające o komfort wypoczynku

Klasyczne krzesła są tanie, praktyczne i uniwersalne, ale czy wypoczynek na prawdziwym ogrodowym fotelu nie byłby czymś przyjemniejszym? Stabilne podłoże bezpiecznie podtrzyma ciało dorosłej osoby. Dodatkowe podłokietniki i dbające o prawidłową postawę oparcie pozwolą rozłożyć się na fotelu jak na miękkiej leżance. Uczucie niezwykłej wygody pojawi się błyskawicznie i skłoni do pozostania w ogrodzie przez długi i zachwycania się jego pięknem. Bo fotel ogrodowy to nie tylko praktyczny mebel – to także atrakcyjny dodatek, podwyższający wartość działki. Może być prosty i nowoczesny lub klasyczny, wypełniony licznymi dekoracyjnymi detalami. Nasze fotele są tak różne, jak różne bywają działki naszych klientów.

Wysoka jakość zapewniana przez drewno eukaliptusowe

Dobry wygląd i gwarancja wygody to najważniejsze cechy idealnych foteli i krzeseł, ale nawet najpiękniejszy mebel nikogo nie usatysfakcjonuje, jeśli już po kilku sezonach będzie nadawać się wyłącznie do wyrzucenia. Drewno eukaliptusowe zapewnia wyrobom niesamowitą jakość. Wykonany z niego fotel ogrodowy drewniany doskonale radzi sobie w każdych warunkach, znosząc wszelkie niekorzystne czynniki atmosferyczne. Niestraszny mu deszcz, silne promieniowanie słoneczne czy ataki grzybów bądź bakterii. Meble z drewna eukaliptusowego to inwestycja na długie lata.

Filtry

Artykuły