Krzesło ogrodowe Commodus z oparciem bez podłokietnika

Rattanland

Nowy produk

Krzesło ogrodowe Commodus z oparciem bez podłokietnika Rozszerz

Dostępne produkty w sklepie nadawane są w ciągu 24h od opłacenia zamówienia.

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

Więcej szczegółów

dostępność 10-14 dni roboczych

649,00 zł

brutto
iLeasing iRaty


polub nas na fbkarta duzej rodziny 100 dni na zwrot towaru producentgwarancja najniższej ceny towar dostępny od ręki infolinia

Zapytaj o produkt

Krzesło ogrodowe Commodus z oparciem bez podłokietnika

Krzesło ogrodowe Commodus z oparciem bez podłokietnika

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

Krzesło ogrodowe Commodus to nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnych klientów. Mebel doskonale wpisuje się w styl modernistyczny, który jest obecnie bardzo popularny w aranżacji nie tylko wnętrz, ale też ogrodów. Krzesło ogrodowe Commodus stworzone zostało z drewna z drzewa olchy, które połączono z profilami stalowymi. Taka kompozycja zachwyca funkcjonalnością i wyglądem.

Każdy z elementów został profesjonalnie zabezpieczony. Drewno zaimpregnowano, a elementy stalowe pomalowano proszkowo farbą antykorozyjną. Krzesło jest bardzo wygodne, dzięki specjalnie przemyślanej konstrukcji, a dodatkowy komfort zapewnia oparcie. To jeden z tych mebli, które zagoszczą w Twoim ogrodzie na wiele kolejnych lat.

Co warto wiedzieć o zestawie mebli Commodus?

Zestaw Commodus wykonany jest z wyselekcjowanego drewna olchowego wysuszonego do wilgotności 12-16%. Jedną z wielu zalet tego drewna jest brak wyciekającej żywicy i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkowane dla firmy Rattanland Sp. z o.o. przez wiodącego polskiego producenta meble ogrodowe malowane są wodnymi ekologicznymi lakierobejcami renomowanej firmy. W zależności od miejsca użytkowania (pod zadaszeniem lub całkowicie odkrytym) zabezpieczone są na kilka lat użytkowania. Na okres zimowy meble należy umieścić w miejscu zadaszonym i suchym.

Wykonane z połączeniu drewna olchowego z stalowymi nogami wykonanych z profili 60x40mm o ściance 2mm, malowanymi proszkowo w kolorze grafitowym. Przed malowaniem profile są śrutowane, czyli oczyszczane z olejów, emulsji używanej w procesie walcowania, korozji oraz zendry. Proces śrutowania stali oznacza w praktyce jej piaskowanie. Polega ono na oczyszczaniu oraz modyfikowaniu kształtu elementów stalowych z zastosowaniem materiałów posiadających właściwości ścierne. W tym celu nieodzowny staje się strumień sprężonego powietrza lub cieczy. Wszystkie elementy zestawu (stół, ławka, krzesło) pakowane jest w 2 osobne kartonowe pudełka, w jednych znajdują się listwy drewniane (1/2), a w drugich stalowe nogi (2/2).

Każdy z elementów zestawu spakowany jest w karton i dodatkowo zabezpieczony folią z pęcherzykami powietrza. Instrukcje montażu dostarczamy wraz z meblami. Dodatkowo można je odszukać w zakładce załączniki. Udzielamy fachowego doradztwa telefonicznego przy ewentualnych problemach ze złożeniem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że meble można trwale związać z podłożem (przygotowane otwory w stopach każdego z elementów zestawu)Listwy drewniane wyposażone są w nakrętki dwu gwintowe, do montażu wystarczy tylko klucz.

Wymiary krzesła (dł. x szer. x wys.)72 × 41 × 87 cm
Waga krzesła30 kg
KolorOrzech włoski, Palisander (na zdjęciu)
MontażDo samodzielnego montażu
Grubość siedzisk i blatów40 mm
Elementy metaloweTak – stelaż stalowy kolor grafitowy
MalowanieDwukrotnie natryskowo lakierobejca
Rodzaj drewnaDrewno olchowe
ZastosowanieOgród, Park, Taras
Wymiar paczki palety0,52 x 0,48 x 1,8H
Dodatkowe informacjestelaż stal profil 40x 60 mm malowany proszkowo w kolorze grafitowym RAL 7021

Napisz opinię

Krzesło ogrodowe
Wymiary krzesła (dł. x szer. x wys.) 72 × 41 × 87 cm
Waga krzesła 30 kg
Zestaw ogrodowy
Kolor Orzech włoski, Palisander (na zdjęciu)
Montaż Do samodzielnego montażu
Grubość siedzisk i blatów 40 mm
Elementy metalowe Tak – stelaż stalowy kolor grafitowy
Malowanie Dwukrotnie natryskowo lakierobejca
Rodzaj drewna Drewno olchowe
Zastosowanie Ogród, Park, Taras
Wymiar paczki palety 0,52 x 0,48 x 1,8H
Commodus
Dodatkowe informacje stelaż stal profil 40x 60 mm malowany proszkowo w kolorze grafitowym RAL 7021