Ławka ogrodowa Commodus (3 osobowa) z oparciem i bez podłokietnika

Rattanland

Nowy produk

Ławka ogrodowa Commodus z oparciem bez podłokietników Rozszerz

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

Więcej szczegółów

959,00 zł

brutto


polub nas na fb
karta duzej rodziny

Zapytaj o produkt

Ławka ogrodowa Commodus (3 osobowa) z oparciem i bez podłokietnika

Ławka ogrodowa Commodus (3 osobowa) z oparciem i bez podłokietnika

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

iLeasing
infolinia
iRaty
100 dni na zwrot towaru
iRaty
gwarancja najniższej ceny
towar dostępny od ręki

Ławka ogrodowa Commodus z oparciem to idealna propozycja dla osób, które chcą, aby w ich ogrodzie pojawiły się nowoczesne meble w minimalistycznym stylu. Ławka wykonana została z doskonałej jakości drewna olchowego, które zostało odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak deszcz czy śnieg. Drewno olchowe połączono tutaj z elementami stalowymi, które zostało ocynkowane i pomalowane proszkowo. Dzięki temu ławka ogrodowa przetrwa długie lata w niezmienionym stanie.

Commodus to seria mebli ogrodowych, które sprawdzą się w modernistycznych aranżacjach – zarówno w otoczeniu bujnej, jak i minimalistycznej roślinności. Ławka ogrodowa Commodus została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniała wyjątkowy komfort. Z pewnością mebel zostanie doceniony nie tylko przez Ciebie, ale też przez Twoich gości w czasie wspólnych posiłków w ogrodzie.

Co warto wiedzieć o zestawie mebli Commodus?

Zestaw Commodus wykonany jest z wyselekcjowanego drewna olchowego wysuszonego do wilgotności 12-16%. Jedną z wielu zalet tego drewna jest brak wyciekającej żywicy i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkowane dla firmy Rattanland Sp. z o.o. przez wiodącego polskiego producenta meble ogrodowe malowane są wodnymi ekologicznymi lakierobejcami renomowanej firmy. W zależności od miejsca użytkowania (pod zadaszeniem lub całkowicie odkrytym) zabezpieczone są na kilka lat użytkowania. Na okres zimowy meble należy umieścić w miejscu zadaszonym i suchym.

Wykonane z połączeniu drewna olchowego z stalowymi nogami wykonanych z profili 60x40mm o ściance 2mm, malowanymi proszkowo w kolorze grafitowym. Przed malowaniem profile są śrutowane, czyli oczyszczane z olejów, emulsji używanej w procesie walcowania, korozji oraz zendry. Proces śrutowania stali oznacza w praktyce jej piaskowanie. Polega ono na oczyszczaniu oraz modyfikowaniu kształtu elementów stalowych z zastosowaniem materiałów posiadających właściwości ścierne. W tym celu nieodzowny staje się strumień sprężonego powietrza lub cieczy. Wszystkie elementy zestawu (stół, ławka, krzesło) pakowane jest w 2 osobne kartonowe pudełka, w jednych znajdują się listwy drewniane (1/2), a w drugich stalowe nogi (2/2).

Każdy z elementów zestawu spakowany jest w karton i dodatkowo zabezpieczony folią z pęcherzykami powietrza. Instrukcje montażu dostarczamy wraz z meblami. Dodatkowo można je odszukać w zakładce załączniki. Udzielamy fachowego doradztwa telefonicznego przy ewentualnych problemach ze złożeniem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że meble można trwale związać z podłożem (przygotowane otwory w stopach każdego z elementów zestawu)Listwy drewniane wyposażone są w nakrętki dwu gwintowe, do montażu wystarczy tylko klucz.

KolorOrzech włoski, Palisander (na zdjęciu)
Wymiar ławki180 cm x 45 cm x 45 cm
MontażDo samodzielnego montażu
Elementy metaloweTak – stelaż stalowy kolor grafitowy (ocynkowane przed malowaniem)
MalowanieDwukrotnie natryskowo lakierobejca
Rodzaj drewnaDrewno olchowe
ZastosowanieOgród, Park, Taras
Grubość siedzisk i blatów40 mm
Waga ławki40 kg
Szczegółowe wymiaryna zdjęciu

Napisz opinię