Meble z drewna akacji

Jest 18 produktów.
Pokaż 1 - 18 z 18 produktów

MEBLE Z DREWNA AKACJI

Czego tak naprawdę oczekują klienci, którzy decydują się na zakup nowych mebli ogrodowych? Przede wszystkim wysokiej wytrzymałości, trwałości, maksymalnej wygody i łatwości użytkowania, ale też ponadczasowego designu, który pozwoliłby im niezmiennie cieszyć się ich doskonałą atrakcyjnością. Wiele tworzyw jest stanie im to dać, jednak największym problemem bywa ich wysoka cena. Ekskluzywne meble ogrodowe są drogie. A jedyny wyjątek stanowią te wykonywane z akacji. Dzięki temu, że obecnie uprawia się ją na terenie Europy wschodniej i środkowej, znacząco obniżył się koszt importu surowca, a to diametralnie zmniejszyło cenę samych mebli. Luksusowe rozwiązania nareszcie stały się dostępne dla każdego!

Jakość, której nie da się podważyć

Akacja jest jednym z najtwardszych na świecie gatunków drewna. Naturalnie mocna struktura włókien zapewnia jej solidność i wytrzymałość na najwyższym poziomie. Ogrodowe meble z akacji są praktycznie nie do zdarcia — nie odkształcają się i nie odbarwiają na skutek działania warunków atmosferycznych bądź codziennej eksploatacji, są odporne na działanie pleśni i grzybów. Regularnie konserwowane mogą przetrwać w niezmienionej formie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu lat. Nic i nikt nie jest w stanie ich zniszczyć!

Uniwersalny wygląd drewna

Atrakcyjność akacji wynika również z jej naturalnego pochodzenia. Przewyższa ona pod tym względem wszystkie syntetyczne materiały — na powierzchni naszych mebli ogrodowych z drewna egzotycznego wyraźnie zaznaczają się urzekające rysunki drewna, nadające segmentom efektownej autentyczności. Akacja zapewnia ponadczasową, a do tego dość zróżnicowaną stylistykę. Na ten moment tworzy grupę 20 podgatunków, dzięki którym wykonywane z niej zestawy ogrodowe nie mają jednego określonego zabarwienia. Ich bazą jest brąz, który może wpadać w tony żółte lub czerwone. Za każdym razem zaskakuje!

Meble z akacji — nasze propozycje

Mając świadomość, jak nietypowe potrafią być wymagania klientów, proponujemy w swojej ofercie niekończące się propozycje mebli wykonywanych z akacji. Należą do nich zarówno całe zestawy ogrodowe (klasyczne lub wypoczynkowe), jak i pojedyncze segmenty — krzesła, fotele i stoły — z których każdy może stworzyć komplet swoich marzeń.

Artykuły