Meble z drewna merantii

Jest 8 produktów.
Pokaż 1 - 8 z 8 produktów

MEBLE Z DREWNA MERANTII

Ekskluzywne meble ogrodowe — każdy o nich marzy. Każdy chce, aby znalazły się właśnie na jego posesji i podniosły jej wartość w oczach wszystkich ludzi. Sama nazwa "ekskluzywne" wskazuje na ich wysoką jakość, wysoką estetykę i... oczywiście wysoką cenę. Czy jednak na pewno? Jeden rzut oka na nasze meble ogrodowe z meranti powoduje całkowitą zmianę myślenia. Ten gatunek drewna egzotycznego jest jednym z najcenniejszych w całej Europie. Stawia się go na równi z elitarnym teakiem. Różnica jest jedna — cena mebli meranti jest kilkukrotnie niższa!

Trwałość na lata — właściwości fizyczne

Meranti rozróżnia się na 4 podgatunki. Nasze zestawy ogrodowe drewniane wykonywane są z tych najtwardszych, przynależących do grupy "Hard Wood". Z racji zawierania wielu elementów stałych są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Mimo swojej naturalnej solidności mają bardzo elastyczną strukturę, która pozwala na uzyskiwanie najróżniejszych kształtów mebli — każdy zestaw mebli ogrodowych z meranti tworzy inną historię i pozwala na osiągnięcie niepowtarzalnego wizerunku ogrodu.

Zróżnicowana estetyka — tysiące opcji do wyboru

Nie ma drugiego takiego gatunku drewna na świecie, który mógłby pochwalić się tak szeroką i zróżnicowaną paletą barw. Meble meranti to niekończące się warianty kolorystyczne — od żółtawej bieli, poprzez subtelny mahoń, aż po odcień bardzo ciemnego i głębokiego brązu. Z czasem ich powierzchnie ulegają subtelnemu rozjaśnieniu, ale to spory atut, który dodaje im uroku i podkreśla naturalne pochodzenie drewna.

Meble z meranti — nasze propozycje

Dobry projekt ogrodu powinien być na tyle uniwersalny, aby wraz z upływem czasu nie tracił swojej wartości — aby przez lata potrafił zachwycać. Nasze ekskluzywne meble ogrodowe z meranti tworzą komplety proste, klasyczne i dzięki temu ponadczasowe. Są obojętne wobec zmieniających się trendów, a ich uroda nigdy nie przemija. Większość z nich uzupełniamy miękkimi i bajecznie kolorowymi poduszkami ogrodowymi. Świetnie współgrają z surowym gładkim designem drewna, zmiękczając siedziska krzeseł i uprzyjemniając każdą chwilę wypoczynku!

Filtry

Artykuły