Stolik kawowy Casablanca (90x50x45,5h)

1 Opinii
Rattanland

Nowy produk

Stolik kawowy Casablanca (90x50x45,5h) Rozszerz

Stolik kawowy z linii Casablanca jest dopracowany w każdym szczególe. Bardzo komfortowy i elegancki.

Więcej szczegółów

469,00 zł

brutto


polub nas na fb
karta duzej rodziny

Zapytaj o produkt

Stolik kawowy Casablanca (90x50x45,5h)

Stolik kawowy Casablanca (90x50x45,5h)

Stolik kawowy z linii Casablanca jest dopracowany w każdym szczególe. Bardzo komfortowy i elegancki.

iLeasing
infolinia
iRaty
100 dni na zwrot towaru
iRaty
gwarancja najniższej ceny
towar dostępny od ręki

Stolik kawowy z linii Casablanca jest dopracowany w każdym szczególe. Bardzo komfortowy i elegancki. Dostarczany w elementach, wraz z zestawem montażowym (śruby, imbus, klucz). Czytelna instrukcja ułatwi Państwu szybki montaż. Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek jego słojów.

Stolik kawowy wykonany jest z drewna meranti, które charakteryzuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Genialnie sprawdza się w małych mieszkaniach jak również na tarasach, balkonach czy w ogrodach.

Instrukcja montażu

Sprawdź i upewnij się, że wszystkie części i sprzęt są obecne przed wyrzuceniem opakowania. Meble są pokryte warstwą oleju lnianego przed wysyłką, zetrzyj nadmiar oleju przed użyciem. Podczas montażu nie dokręcaj śrub, dopóki wszystkie części nie zostaną zmontowane. Okresowo sprawdzaj i upewnij się, że wszystkie śruby i nakrętki są całkowicie dokręcone. Zachowaj tę instrukcję montażu do wykorzystania w przyszłości.

Pielęgnacja produktu

Drewno jest materiałem naturalnym. Wygląd drewna pogarsza się z czasem, gdy jest narażony na ekstremalne warunki pogodowe. Powłoka powierzchniowa jest istotna do ochrony przed przedwczesnym przyciemnieniem lub rozdwajaniem.

Wszystkie powierzchnie należy regularnie konserwować, aby drewno było chronione przed wilgocią, a meble dłużej wyglądały jak najlepiej.

Aby zachować wygląd i przedłużyć żywotność mebli ogrodowych, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami pielęgnacyjnymi:

  • Nakładaj olej do pielęgnacji drewna egzotycznego (zalecamy olej lniany spożywczy) na powierzchnię produktu czystą szmatką co 12 tygodni lub częściej, w zależności od warunków pogodowych.
  • Nakładaj olej na wszystkie powierzchnie produktu, w tym „trudno dostępne” i ukryte powierzchnie, zwracając szczególną uwagę na połączenia i krawędzie zakończeń.
  • Chroń ten produkt przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i przechowuj go pod przykryciem zimą lub korzystaj z niego wewnątrz pomieszczeń.
Szerokość górnego blatu50 cm
Długość górnego blatu90 cm
Wysokość całkowita45,5 cm
Prześwit pomiędzy blatami26 cm
Długość dolnej półki84 cm
Szerokość dolnej półki41 cm
Wymiar od podłoża do dolnej półki10 cm
Wymiary nogi stolika5,5 cm x 2,8 cm
Oceń 
2020-11-05

Praktyczny

Na razie korzystaw w salonie ale na wiosnę planuję dokupić fotele i korzystać z zestawu na tarasie.

    Napisz swoją opinię! !

    Napisz opinię