Niby jedna donica ogrodowa, a tyle różnych możliwości! Możesz przeobrazić ją w przydomowy ogródek z ziołami, wykorzystać do sadzenia roślin wieloletnich lub wypełnić kolorowymi kwiatami i stworzyć ciekawy akcent dla zielonej przestrzeni. Produkt wysyłamy w wersji rozmontowanej, dołączając przejrzystą instrukcję montażu. Duże donice ogrodowe nie posiadają dna — zalecamy ustawiać je na ziemi bądź wypełnić ich wnętrze warstwą drenażu (np. z gąbek lub wełny mineralnej).

Atuty grządek podwyższonych

Sadzenie ziół i warzyw w donicach ogrodowych jest proste, przyjemne i skuteczne. Nie musisz się schylać i nadwyrężać kręgosłupa, aby zrywać owoce, plewić czy podlewać. Twoje rośliny są chronione przed natarciami zwierząt, a dzięki intensywnemu nagrzaniu rosną szybciej i efektywniej.

Walory modrzewia

Suszone drewno modrzewiowe to materiał bardzo twardy, odporny na działanie warunków atmosferycznych. Deski modrzewiowe ryflowane, będące podstawą wszystkich części skrzyni, przejmują jego doskonałą trwałość, a za sprawą swoich charakterystycznych rowków ożywiają wygląd produktu. Donice z drewna modrzewiowego można samodzielnie malować.

Wysokość70 cm
Szerokość100 cm
Długość200 cm
Waga80 kg
Grubość deski modrzewiowej w mm27 mm
Szerokość deski modrzewiowej w mm115 mm
Powierzchnia użytkowa2 m²
Pojemność donicy ogrodowej1300 l
Oceń 
Karol M
2019-05-13

Bardzo dobra

Skrzynia wygląda bardzo ładnie, klasycznie. W ogrodzie prezentuje się świetnie i doskonale spełnia swoje funkcje. W tej cenie naprawdę znakomity produkt.

  Oceń 
  Patrycja J
  2019-05-06

  Bardzo dobry produkt

  Prosta, aczkolwiek bardzo funkcjonalna i estetyczna donica. Jak już napisałam w poprzednim komentarzu - zachwycająco krótki czas realizacji zlecenia, paczka dotarła do mnie w przeciągu dwóch dni od zapłaty.

   Oceń 
   Anna D
   2019-04-23

   SUPER!

   Bardzo tania, jak na taką jakość cena jest zachwycająco niska, bo z tego co widziałam w stacjonarnych sklepach za takie skrzynie trzeba dać przynajmniej dwa razy więcej. Na razie nic złego się z nią nie dzieje, sprawdza się świetnie.

    Oceń 
    Adrianna M
    2019-03-30

    W końcu! :)

    Czekałam, naprawdę długo czekałam, aż w końcu w Waszym sklepie pojawią się skrzynie, bo już rok temu zamówiłam tutaj zestaw mebli i do tej pory jestem ni m zachwycona. O skrzyni póki co niewiele mogę powiedzieć, ale oczywiście wygląd, wymiary etc. zgadzają się z opisem, a dostawa (podobnie jak ostatnio) była ekspresowa. Na pewno polecam!

     Oceń 
     Karol O
     2019-03-23

     Fajna

     Prosta i bardzo praktyczna, no i też w miarę tania. Szybka dostawa.

      Napisz swoją opinię !

      Napisz swoją opinię

      Donica ogrodowa 200 x 100 x 70H

      Donica ogrodowa 200 x 100 x 70H

      Napisz swoją opinię

      donica ogrodowa 200 cm

      Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy:
      - przesyłka kurierska przy wpłacie na konto: 250 zł (1-3 szt.)
      - przesyłka kurierska za pobraniem: 270 zł (1-3 szt.)
      - odbiór osobisty: 0 zł

      Główny atut niebywała wytrzymałość

      Pod względem wytrzymałości modrzew porównywany jest najczęściej z dębem. W praktyce często jednak okazuje się, że bywa dużo trwalszy! To zasługa wysokiej zawartości żywicy, która znajduje się we wszystkich wewnętrznych warstwach modrzewia, świetnie wzmacniając powierzchnię mebli ogrodowych. Uzyskują dzięki niej bardzo dobre właściwości mechaniczne są całkowicie odporne na pękanie i paczenie. Naturalna oleistośćżywicy chroni je również przed zawilgotnieniem. Drewno modrzewiowe od lat wykorzystywane jest w budownictwie wodnym, a to oznacza, że nawet mocne opady deszczu czy śniegu nie są w stanie jakkolwiek mu zaszkodzić przez cały rok może być przetrzymywane na zewnątrz.

      Pozostałe walory techniczne

      Modrzew jest gatunkiem mało kurczliwym, a to oznacza, że tworzone z niego stoły, krzesła ogrodowe drewniane i skrzynie zachowują pierwotnie nadany im kształt na długie lata. W takiej formie, w jakiej się jej kupi, pozostaną już na zawsze. Okażą się trwałe, solidne, a przy tym zupełnie nieproblematyczne. Bo modrzew jako jeden z nielicznych gatunków drewna kompletnie nie przyciąga do siebie owadów. A wypoczynek na świeżym powietrzu staje się dużo przyjemniejszy, gdy nie trzeba odganiać od siebie much i komarów, które mogłyby zaszkodzić samym meblom ogrodowym.

      Naturalna estetyka — sposób na ocieplenie posesji

      Zestawy ogrodowe z modrzewia doceni każdy miłośnik urody czystej natury. Zarówno przez architektów, jak i przez samych użytkowników działek modrzew uznawany jest za jedną z najpiękniejszych odmian drewna. Nie mylmy jednak jego naturalnego uroku z prostotą. Wcale nie jest tak oczywisty, jak to się wydaje. Rozróżniamy w nim zarówno biel, jak i twardziel, które nadają mu niemalże podwójnego kolorytu. Ekskluzywne meble ogrodowe z modrzewia mogą wpadać w żółć, delikatny róż, a czasem nawet czerwień. Niekończące się opcje kolorystyczne pozwalają na ich perfekcyjne zgranie z każdą aranżacją.

      Meble z modrzewia nie są jeszcze zbyt popularne w Polsce, a szkoda, bo na świecie zdążyły już zyskać miano najlepszych produktów w swojej kategorii. Zachęcamy do przetestowania zarówno ich pojedynczych elementów, jak i całych zestawów. Pozytywne zaskoczenie gwarantowane!

       

      PowiązaneProdukty