Bardzo duża donica ogrodowa. Niby jedna donica ogrodowa, a tyle różnych możliwości! Możesz przeobrazić ją w przydomowy ogródek z ziołami, wykorzystać do sadzenia roślin wieloletnich lub wypełnić kolorowymi kwiatami i stworzyć ciekawy akcent dla zielonej przestrzeni. Produkt wysyłamy w wersji rozmontowanej, dołączając przejrzystą instrukcję montażu. Duże donice ogrodowe nie posiadają dna — zalecamy ustawiać je na ziemi bądź wypełnić ich wnętrze warstwą drenażu (np. z gąbek lub wełny mineralnej).

Atuty grządek podwyższonych

Sadzenie ziół i warzyw w donicach ogrodowych jest proste, przyjemne i skuteczne. Nie musisz się schylać i nadwyrężać kręgosłupa, aby zrywać owoce, plewić czy podlewać. Twoje rośliny są chronione przed natarciami zwierząt, a dzięki intensywnemu nagrzaniu rosną szybciej i efektywniej.

Walory modrzewia

Suszone drewno modrzewiowe to materiał bardzo twardy, odporny na działanie warunków atmosferycznych. Deski modrzewiowe ryflowane, będące podstawą wszystkich części skrzyni, przejmują jego doskonałą trwałość, a za sprawą swoich charakterystycznych rowków ożywiają wygląd produktu. Donice z drewna modrzewiowego można samodzielnie malować.

Wysokość70 cm
Szerokość100 cm
Długość400 cm ( 2 x 200cm – połączone moduły)
Waga160 kg
Grubość deski modrzewiowej w mm27 mm
Szerokość deski modrzewiowej w mm115 mm
Powierzchnia użytkowa4 m²
Pojemność donicy ogrodowej2600 l
Oceń 
Aleksander G
2019-04-09

Polecam sklep

Nie jest to moje pierwsze zamówienie w Waszym sklepie, ale na pewno też nie ostatnie. Ostatnio byłem bardzo zadowolony z produktu, więc teraz zapewne będzie tak samo. Dostawa jak zwykle na czas. Super.

  Oceń 
  Tadeusz K
  2019-03-28

  Fajna

  Duża, dobrze wykonana i pojemna. Jeszcze nie użytkowana, ale niedługo to się zmieni :)

   Napisz swoją opinię !

   Napisz swoją opinię

   Donica ogrodowa 400 x 100 x 70cmH

   Donica ogrodowa 400 x 100 x 70cmH

   Napisz swoją opinię

   Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy:
   - przesyłka kurierska przy wpłacie na konto: 250 zł (1-3 szt.)
   - przesyłka kurierska za pobraniem: 270 zł (1-3 szt.)
   - odbiór osobisty: 0 zł

   Główny atut niebywała wytrzymałość

   Pod względem wytrzymałości modrzew porównywany jest najczęściej z dębem. W praktyce często jednak okazuje się, że bywa dużo trwalszy! To zasługa wysokiej zawartości żywicy, która znajduje się we wszystkich wewnętrznych warstwach modrzewia, świetnie wzmacniając powierzchnię mebli ogrodowych. Uzyskują dzięki niej bardzo dobre właściwości mechaniczne są całkowicie odporne na pękanie i paczenie. Naturalna oleistośćżywicy chroni je również przed zawilgotnieniem. Drewno modrzewiowe od lat wykorzystywane jest w budownictwie wodnym, a to oznacza, że nawet mocne opady deszczu czy śniegu nie są w stanie jakkolwiek mu zaszkodzić przez cały rok może być przetrzymywane na zewnątrz.

   Pozostałe walory techniczne

   Modrzew jest gatunkiem mało kurczliwym, a to oznacza, że tworzone z niego stoły, krzesła ogrodowe drewniane i skrzynie zachowują pierwotnie nadany im kształt na długie lata. W takiej formie, w jakiej się jej kupi, pozostaną już na zawsze. Okażą się trwałe, solidne, a przy tym zupełnie nieproblematyczne. Bo modrzew jako jeden z nielicznych gatunków drewna kompletnie nie przyciąga do siebie owadów. A wypoczynek na świeżym powietrzu staje się dużo przyjemniejszy, gdy nie trzeba odganiać od siebie much i komarów, które mogłyby zaszkodzić samym meblom ogrodowym.

   Naturalna estetyka — sposób na ocieplenie posesji

   Zestawy ogrodowe z modrzewia doceni każdy miłośnik urody czystej natury. Zarówno przez architektów, jak i przez samych użytkowników działek modrzew uznawany jest za jedną z najpiękniejszych odmian drewna. Nie mylmy jednak jego naturalnego uroku z prostotą. Wcale nie jest tak oczywisty, jak to się wydaje. Rozróżniamy w nim zarówno biel, jak i twardziel, które nadają mu niemalże podwójnego kolorytu. Ekskluzywne meble ogrodowe z modrzewia mogą wpadać w żółć, delikatny róż, a czasem nawet czerwień. Niekończące się opcje kolorystyczne pozwalają na ich perfekcyjne zgranie z każdą aranżacją.

   Meble z modrzewia nie są jeszcze zbyt popularne w Polsce, a szkoda, bo na świecie zdążyły już zyskać miano najlepszych produktów w swojej kategorii. Zachęcamy do przetestowania zarówno ich pojedynczych elementów, jak i całych zestawów. Pozytywne zaskoczenie gwarantowane!

    

   PowiązaneProdukty