Zestaw mebli Commodus 4 osobowy z 4 krzesłami (oparcie i podłokietnik) - idealny do gastronomii

Rattanland

Nowy produk

Dostępne produkty w sklepie nadawane są w ciągu 24h od opłacenia zamówienia.

3 299,00 zł

brutto 3 795,00 zł -496,00 zł
iLeasing iRaty


polub nas na fbkarta duzej rodziny 100 dni na zwrot towaru producentgwarancja najniższej ceny towar dostępny od ręki infolinia

Zapytaj o produkt

Zestaw mebli Commodus 4 osobowy z 4 krzesłami (oparcie i podłokietnik) - idealny do gastronomii

Zestaw mebli Commodus 4 osobowy z 4 krzesłami (oparcie i podłokietnik) - idealny do gastronomii

Idealny do gastronomi - Zestaw Commodus dla 4 osób (4 krzesła i stół) kolor Palisander

Wykonane z połączeniu drewna olchowego z stalowymi nogami wykonanych z profili 60x40mm o ściance 2mm, malowanymi proszkowo w kolorze grafitowym Rall 7021.

Każdy z elementów zestawu (stół i 4 krzesła) pakowane jest w 2 osobne kartonowe pudełka, w jednych znajdują się listwy drewniane (1/2), a w drugich stalowe nogi (2/2).

Przed malowaniem profile są śrutowane, czyli oczyszczane z olejów, emulsji używanej w procesie walcowaniu, korozji oraz zendry.

Proces śrutowania stali oznacza w praktyce jej piaskowanie. Polega ono na oczyszczaniu oraz modyfikowaniu kształtu elementów stalowych z zastosowaniem materiałów posiadających właściwości ścierne. W tym celu nieodzowny staje się strumień sprężonego powietrza lub cieczy.

Co warto wiedzieć o zestawie mebli Commodus?

Zestaw Commodus wykonany jest z wyselekcjowanego drewna olchowego wysuszonego do wilgotności 12-16%. Jedną z wielu zalet tego drewna jest brak wyciekającej żywicy i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkowane dla firmy Rattanland Sp. z o.o. przez wiodącego polskiego producenta meble ogrodowe malowane są wodnymi ekologicznymi lakierobejcami renomowanej firmy. W zależności od miejsca użytkowania (pod zadaszeniem lub całkowicie odkrytym) zabezpieczone są na kilka lat użytkowania. Na okres zimowy meble należy umieścić w miejscu zadaszonym i suchym.

Wykonane z połączeniu drewna olchowego z stalowymi nogami wykonanych z profili 60x40mm o ściance 2mm, malowanymi proszkowo w kolorze grafitowym. Przed malowaniem profile są śrutowane, czyli oczyszczane z olejów, emulsji używanej w procesie walcowania, korozji oraz zendry. Proces śrutowania stali oznacza w praktyce jej piaskowanie. Polega ono na oczyszczaniu oraz modyfikowaniu kształtu elementów stalowych z zastosowaniem materiałów posiadających właściwości ścierne. W tym celu nieodzowny staje się strumień sprężonego powietrza lub cieczy. Wszystkie elementy zestawu (stół, ławka, krzesło) pakowane jest w 2 osobne kartonowe pudełka, w jednych znajdują się listwy drewniane (1/2), a w drugich stalowe nogi (2/2).

Każdy z elementów zestawu spakowany jest w karton i dodatkowo zabezpieczony folią z pęcherzykami powietrza. Instrukcje montażu dostarczamy wraz z meblami. Dodatkowo można je odszukać w zakładce załączniki. Udzielamy fachowego doradztwa telefonicznego przy ewentualnych problemach ze złożeniem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że meble można trwale związać z podłożem (przygotowane otwory w stopach każdego z elementów zestawu)Listwy drewniane wyposażone są w nakrętki dwu gwintowe, do montażu wystarczy tylko klucz.

Wymiary stolika (dł. x szer. x wys.)73 x 73 x 72,5 cm
Wymiary krzesła (dł. x szer. x wys.)67 x 47 x 87 cm
KolorCyprys, Orzech włoski, Wiśnia
Grubość siedzisk i blatów40 mm
Elementy metaloweTak – odlewy aluminiowe – kolor czarny
MalowanieDwukrotnie natryskowo lakierobejca
Rodzaj drewnaDrewno olchowe
ZastosowanieOgród, Park, Taras
Dodatkowe informacjestelaż stal profil 40x 60 mm malowany proszkowo w kolorze grafitowym RAL 7021

Napisz opinię

Zestaw mebli Commodus 4 osobowy z 4 krzesłami (oparcie i podłokietnik) - idealny do gastronomii

Zestaw mebli Commodus 4 osobowy z 4 krzesłami (oparcie i podłokietnik) - idealny do gastronomii

Krzesło ogrodowe
Wymiary krzesła (dł. x szer. x wys.) 67 x 47 x 87 cm
Stolik
Wymiary stolika (dł. x szer. x wys.) 73 x 73 x 72,5 cm
Zestaw ogrodowy
Kolor Cyprys, Orzech włoski, Wiśnia
Grubość siedzisk i blatów 40 mm
Elementy metalowe Tak – odlewy aluminiowe – kolor czarny
Malowanie Dwukrotnie natryskowo lakierobejca
Rodzaj drewna Drewno olchowe
Zastosowanie Ogród, Park, Taras
Dodatkowe informacje stelaż stal profil 40x 60 mm malowany proszkowo w kolorze grafitowym RAL 7021