Zestaw mebli Commodus 6 osobowy z 2 ławkami (z oparciem)

Rattanland

Nowy produk

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

Więcej szczegółów

2 249,00 zł

brutto

2 399,00 zł brutto

-150,00 zł


polub nas na fb
karta duzej rodziny

Zapytaj o produkt

Zestaw mebli Commodus 6 osobowy z 2 ławkami (z oparciem)

Zestaw mebli Commodus 6 osobowy z 2 ławkami (z oparciem)

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

iLeasing
infolinia
iRaty
100 dni na zwrot towaru
iRaty
gwarancja najniższej ceny
towar dostępny od ręki

Zestaw ogrodowy Commodus to unikalne połączenie dobrego stylu z minimalizmem. Meble zaprojektowane tak, aby idealnie komponowały się z każdą ogrodową aranżacją – nawet jeśli i w tym przypadku postawiłeś na nowoczesny styl. W zestawie znajduje się duży stół oraz dwie bardzo wygodne ławki z dobrze dopasowanym oparciem.

Meble wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna olchy, które połączone zostało z odporną na czynniki atmosferyczne stalą, z której wykonane zostały stelaże. W ten sposób powstało połączenie idealne! Każdy z elementów został odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu meble są odporne na deszcz, śnieg i mróz, a także na silne słońce. Jeśli szukasz wygodnych i trwałych mebli ogrodowych, to zestaw Commodus na pewno przypadnie Ci do gustu.

Co warto wiedzieć o zestawie mebli Commodus?

Zestaw Commodus wykonany jest z wyselekcjowanego drewna olchowego wysuszonego do wilgotności 12-16%. Jedną z wielu zalet tego drewna jest brak wyciekającej żywicy i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkowane dla firmy Rattanland Sp. z o.o. przez wiodącego polskiego producenta meble ogrodowe malowane są wodnymi ekologicznymi lakierobejcami renomowanej firmy. W zależności od miejsca użytkowania (pod zadaszeniem lub całkowicie odkrytym) zabezpieczone są na kilka lat użytkowania. Na okres zimowy meble należy umieścić w miejscu zadaszonym i suchym.

Wykonane z połączeniu drewna olchowego z stalowymi nogami wykonanych z profili 60x40mm o ściance 2mm, malowanymi proszkowo w kolorze grafitowym. Przed malowaniem profile są śrutowane, czyli oczyszczane z olejów, emulsji używanej w procesie walcowania, korozji oraz zendry. Proces śrutowania stali oznacza w praktyce jej piaskowanie. Polega ono na oczyszczaniu oraz modyfikowaniu kształtu elementów stalowych z zastosowaniem materiałów posiadających właściwości ścierne. W tym celu nieodzowny staje się strumień sprężonego powietrza lub cieczy. Wszystkie elementy zestawu (stół, ławka, krzesło) pakowane jest w 2 osobne kartonowe pudełka, w jednych znajdują się listwy drewniane (1/2), a w drugich stalowe nogi (2/2).

Każdy z elementów zestawu spakowany jest w karton i dodatkowo zabezpieczony folią z pęcherzykami powietrza. Instrukcje montażu dostarczamy wraz z meblami. Dodatkowo można je odszukać w zakładce załączniki. Udzielamy fachowego doradztwa telefonicznego przy ewentualnych problemach ze złożeniem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że meble można trwale związać z podłożem (przygotowane otwory w stopach każdego z elementów zestawu)Listwy drewniane wyposażone są w nakrętki dwu gwintowe, do montażu wystarczy tylko klucz.

Wymiary stołu (dł. x szer. x wys.)180 x 73 x 73 cm
Wymiary ławki (dł. x szer. x wys.)180 x 55 x 89 cm

Napisz opinię