Zestaw mebli Commodus 8 osobowy z 2 ławkami i 2 krzesłami (bez oparcia)

Rattanland

Nowy produk

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

Więcej szczegółów

2 599,00 zł

brutto

3 595,00 zł brutto

-996,00 zł


polub nas na fb
karta duzej rodziny

Zapytaj o produkt

Zestaw mebli Commodus 8 osobowy z 2 ławkami i 2 krzesłami (bez oparcia)

Zestaw mebli Commodus 8 osobowy z 2 ławkami i 2 krzesłami (bez oparcia)

Olcha to szlachetne drewno, które jest cenione za piękno oraz kolor. Pozyskiwane jest z drzew olchy, która rośnie w Polsce. To doskonały surowiec do produkcji mebli ogrodowych.

iLeasing
infolinia
iRaty
100 dni na zwrot towaru
iRaty
gwarancja najniższej ceny
towar dostępny od ręki

Zestaw ogrodowy Commodus to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm i nowoczesne rozwiązania. Meble idealnie sprawdzą się w ogrodzie, gdzie staną się cieszącym oko elementem w otoczeniu zieleni i kwiatów. Dzięki nim stworzysz komfortową strefę wypoczynku, która szybko stanie się ulubionym miejscem Twoim i Twojej rodziny.

Zestaw ogrodowy Commodus składa się z dużego stołu, dwóch wygodnych ławek oraz dwóch krzeseł. Dzięki tym meblom urządzisz w ogrodzie niezapomniane przyjęcie i wiele niedzielnych obiadów. Meble wykonane są z wysokiej jakości drewna olchowego, które połączone zostało z odznaczającymi się ogromną trwałością stalowymi stelażami. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu pozostaną w niezmienionym stanie przez wiele lat.

Co warto wiedzieć o zestawie mebli Commodus?

Zestaw Commodus wykonany jest z wyselekcjowanego drewna olchowego wysuszonego do wilgotności 12-16%. Jedną z wielu zalet tego drewna jest brak wyciekającej żywicy i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkowane dla firmy Rattanland Sp. z o.o. przez wiodącego polskiego producenta meble ogrodowe malowane są wodnymi ekologicznymi lakierobejcami renomowanej firmy. W zależności od miejsca użytkowania (pod zadaszeniem lub całkowicie odkrytym) zabezpieczone są na kilka lat użytkowania. Na okres zimowy meble należy umieścić w miejscu zadaszonym i suchym.

Wykonane z połączeniu drewna olchowego z stalowymi nogami wykonanych z profili 60x40mm o ściance 2mm, malowanymi proszkowo w kolorze grafitowym. Przed malowaniem profile są śrutowane, czyli oczyszczane z olejów, emulsji używanej w procesie walcowania, korozji oraz zendry. Proces śrutowania stali oznacza w praktyce jej piaskowanie. Polega ono na oczyszczaniu oraz modyfikowaniu kształtu elementów stalowych z zastosowaniem materiałów posiadających właściwości ścierne. W tym celu nieodzowny staje się strumień sprężonego powietrza lub cieczy. Wszystkie elementy zestawu (stół, ławka, krzesło) pakowane jest w 2 osobne kartonowe pudełka, w jednych znajdują się listwy drewniane (1/2), a w drugich stalowe nogi (2/2).

Każdy z elementów zestawu spakowany jest w karton i dodatkowo zabezpieczony folią z pęcherzykami powietrza. Instrukcje montażu dostarczamy wraz z meblami. Dodatkowo można je odszukać w zakładce załączniki. Udzielamy fachowego doradztwa telefonicznego przy ewentualnych problemach ze złożeniem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że meble można trwale związać z podłożem (przygotowane otwory w stopach każdego z elementów zestawu)Listwy drewniane wyposażone są w nakrętki dwu gwintowe, do montażu wystarczy tylko klucz.

KolorOrzech włoski, Palisander (na zdjęciu)
MontażDo samodzielnego montażu
Elementy metaloweTak – stelaż stalowy kolor grafitowy (ocynkowane przed malowaniem)
MalowanieDwukrotnie natryskowo lakierobejca
Rodzaj drewnaDrewno olchowe
ZastosowanieOgród, Park, Taras
Grubość siedzisk i blatów40 mm
Waga stołu180 cm x 73cm x 73 cm
Waga ławki180 cm x 45cm x 45 cm
Waga krzesła67 cm x 45 cm x 45 cm
Waga zestawu170 kg
Szczegółowe wymiaryna zdjęciu

Napisz opinię