Poduszki na krzesła składane 5 pozycyjne (dostępne kilka kolorów)

6 Opinii
Rattanland

Nowy produk

Jeśli mają Państwo w ogrodzie krzesła to proponujemy do nich miękkie i wygodne poduszki, które podwyższą komfort wypoczynku.

Więcej szczegółów

149,00 zł

brutto

infolinia
iRaty
100 dni na zwrot towaru
iRaty

Jeśli mają Państwo w ogrodzie krzesła to proponujemy do nich miękkie i wygodne poduszki, które podwyższą komfort wypoczynku.

Wykonane z najwyższej jakości materiału poduszki dostępne są w trzech kolorach: czerwonym, pomarańczowym i  brązowym. Ich poszewki posiadają zamek błyskawiczny, dzięki któremu można je łatwo zdjąć i wyprać.

Funkcjonalne poduszki sprawią, że wypoczynek wśród zieleni ogrodu będzie jeszcze przyjemniejszy.

Waga 1 kg
Wysokość oparcia 70 cm
Głębokość siedziska 45 cm
Grubość poduchy 6 cm
Szerokość poduchy 48 cm
Oceń 
2019-05-22

Kolor pomarańczowy

Poduszki jak najbardziej in plus. Proste, wygodne, dobrze wykonany. Kolor pomarańczowy prześliczny, żywy i intensywny. Póki co jak najabrdziej mogę je polecić.

Oceń 
2019-01-09

Fajne

Poduszki są dość proste i klasyczne, ale i tak jestem z nich zadowolony (moja partnerka również). WYbrałem kolor czerwony i wydaje mi się że to on jest najładniejszy. Super ożywia drewniane meble i przełamuje ich brązowy ciepły odcień.

Oceń 
2018-12-06

POLECAM

Poduszki były kupowane razem z krzesłami składanymi CARDIFF 5-pozycyjnymi. Oba zakupy trafione. Sprawna i szybka dostawa.

Oceń 
2018-11-17

Brazowe najładniejsze!

Super poduchy. Miękkie i wodoodporne

Oceń 
2018-11-14

ŚWIETNE!!!

Nigdy wcześniej nie korzystałam z takich poduszek. I to był błąd :) Poduszki są miękkie, ale jednocześnie stabilne. Znacząco uprzyjemniają tak zwykłą czynność, jaką jest siedzenie. :)

Oceń 
2018-11-07

Uniwersalne

Poduszki idealnie pasują do wszystkich moich krzeseł ogrodowych. Naprawdę polecam!

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię