Stoły ogrodowe

Jest 25 produktów.
Pokaż 1 - 25 z 25 produktów

NOWOCZESNE STOŁY DO OGRODU

Latem i wiosną ogrody ulegają kompletnej metamorfozie. Stają się miejscem beztroskich dziecięcych zabaw, rodzinnych spotkań i plenerowych imprez odbywanych w gronie znajomych. Pozwalają na czytanie książek, spożywanie posiłków czy beztroskie lenistwo w wyjątkowo przyjemnym, naturalnym otoczeniu. To wszystko nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie stoły ogrodowe drewniane. Solidne, praktyczne i naprawdę przepiękne – staną się dumą każdej działki, balkonu i tarasu.

Wszechstronne konstrukcje

Małe i duże, szerokie i wąskie – przygotowaliśmy praktyczne propozycje dla przestrzeni o zróżnicowanych wielkościach. Najmniejszy balkon bez trudu pomieści blat o parametrach 70x70 bądź okrągły stoliczek, przy którym latem można będzie skonsumować śniadanie czy napić się popołudniowej kawy. Większe stoły wyposażą standardowe tarasy i altanki, doskonale odnajdując się na przestronnym tle. A gdyby tak ugościć w ogrodzie całą rodzinę i przygotować plenerową imprezę urodzinową? Bardzo duże stoły o regulowanych blatach świetnie sprawdzą się podczas takich spotkań. Bez trudu można je rozłożyć i przygotować miejsce dla większej grupy gości. Dodatkowa wnęka znajdująca się na środku blatu pozwala na umieszczenie w niej parasola. Dzięki niemu nawet podczas deszczu można będzie pozostać na dworze i w spokoju dokończyć spotkanie.

Stoły ogrodowe = połączenie designu z podwyższoną jakością

Zestawy mebli ogrodowych składają się z wielu produktów, ale to właśnie stoły są ich największymi i tym samym najważniejszymi elementami. Muszą przyciągać wzrok i wpływać pozytywnie na wygląd całego otoczenia. Nasze blaty nie zaskakują asymetrycznymi kształtami. Nie zdumiewają swoimi intensywnymi barwami czy bogatymi detalami. Nie muszą jednak tego robić – ich siła tkwi w prostocie. Standardowe konstrukcje z łatwością wpisują się w dowolne aranżacje, a minimalistyczne formy w zestawieniu z naturalnym otoczeniem tworzą zgrany duet. Barwy beżu i brązu nawiązują do kolorów pni drzew, łącząc wszystkie elementy w spójną całość. Nowoczesne konstrukcje mebli być może są teraz na topie, ale moda na nie przeminie, podczas gdy klasyka będzie trwać wiecznie.

Nasze stoły ogrodowe tworzą ponadczasowe aranżacje i to nie tylko ze względu na ich klasyczny i uniwersalny design. Przygotowane z drewna eukaliptusowego są odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych – nie niszczą się pod ich wpływem, nie tracą swoich pierwotnych barw i nie wymagają specjalistycznej konserwacji. To meble, z których można korzystać przez wiele długich sezonów.

Filtry

Artykuły