Firmowy bankiet, uroczyste rodzinne spotkanie, a może zwykły popołudniowy relaks na działce? Niezależnie od tego, z jakim zamiarem kupujesz drewniane meble ogrodowe, stół COCOS zawsze odpowie Twoim potrzebom.

Rekordowa pojemność = maksymalna użyteczność

Imponująca średnica 180 cm nadaje mu niemalże bankietowej formy. Stoły ogrodowe okrągłe o takich rozmiarach profesjonalnie wykorzystuje się w hotelach i restauracjach, dlatego w domowych warunkach nie mają sobie równych. Przy stole COCOS bez trudu ugościsz 8, 10 a nawet 12 osób. Jego okrągły kształt zadba o atmosferę imprezy — prostokątne blaty często dzielą gości na grupki, podczas gdy te owalne sprzyjają integracji.

Elastyczny design

Okrągły blat wygląda niebywale elegancko. Wprowadza do Twojego domowego ogródka iskrę dworskiej, wręcz królewskiej szykowności. Niby czysta klasa, a jednak zestawiona z nutką nowoczesności. Stoły ogrodowe drewniane COCOS ustawiono na prostych solidnych nóżkach. Ich kontynuacją stają się małe deseczki wypełniające cztery wielokąty, sprytnie włączone w powierzchnię blatów. Zachowana równowaga stylistyczna to dowód uniwersalności designu. Sam zdecyduj, za którym kierunkiem aranżacyjnym wolisz podążyć.

Wysokość75 cm
Średnica180 cm
Oceń 
Agata M
2019-04-04

Polecam

Same plusy - szybka dostawa, piękny wygląd drewna i stosunkowo niska cena.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz swoją opinię

  Stół drewniany ogrodowy Cocos - okrągły średnica 180 x 75H

  Stół drewniany ogrodowy Cocos - okrągły średnica 180 x 75H

  Napisz swoją opinię

  Dlaczego eukaliptus?

  Drewno eukaliptusa jest bardzo cenne, wybitnie odporne na gnicie. Naturalne drewno posiada kolor od żółtego do czerwono-brązowego. Dzięki naturalnej odporności drewno to zalecane jest do zastosowania na zewnątrz, gdzie wymagane są materiały wytrzymałe na zmienne i niszczące warunki atmosferyczne.

  Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC. Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę. Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek jego słojów.

  Klasy twardości drewna według Brinella

  Klasa

  Współczynnik Brinella

  Przykładowe gatunki

  I

  BNH < 2,0

  sosna

  II

  BNH 2,1 - 3

  olcha, brzoza, klon europejski

  III

  BNH 3,1 - 4

  czereśnia, mahoń, orzech amerykański, sapella, iroko, teak, wiśnia, dąb, dąb czerowny, buk, jesion

  IV

  BNH > 4,1

  drzewo różane, doussie, palisander, EUKALIPTUS, klon kanadyjski, merbau, badi, tali, jatoba

  I – drewno miękkie

  II – drewno średniej twardości

  III – drewno twarde

  IV – bardzo twarde drewno

  Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC.

  Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę.

  Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek słoi. Zaleca się olejowanie drewna raz w sezonie.

  Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy:
  - przesyłka kurierska przy wpłacie na konto: 350 zł
  - przesyłka kurierska za pobraniem: 370 zł
  - odbiór osobisty: 0 zł

  PowiązaneProdukty