Bankietowo-rodzinne zestawy ogrodowe. Na co dzień wykorzystasz je do spokojnego wypoczynku z bliskimi, by podczas leniwych weekendów utworzyć z nich biesiadny komplet. Dostawiasz dwa krzesła i już możesz zapraszać gości!

Wygoda, na jaką zasługujesz

Każdy element zestawu jest potwierdzeniem jego funkcjonalności. Przy obszernym składanym stole Bradford bez trudu możesz ugościć od 4 do 6 osób. Wypełniasz go zastawą naczyń, grillowymi daniami i orzeźwiającymi napojami, a gdy impreza dobiega końca, zsuwasz go i ustawiasz w pozycji pionowej, zyskując mnóstwo dodatkowej przestrzeni. Dodaj do tego 5-pozycyjne krzesła ogrodowe i zobacz, co to znaczy naprawdę wypoczywać. Krzesło Nottingham ma regulowane oparcie — układasz się na nim tak, jak tego chcesz. Obicie wykonane z delikatnej technorattanowej plecionki daje złudzenie wypoczywania na mięciutkim fotelu. To komfort, który robi ogromną różnicę. Nigdy więcej nie powrócisz do twardych drewnianych krzesełek.

Wykonanie zestawu z certyfikowanego drewna eukaliptusowego to gwarancja jego wieloletniej żywotności. Używaj go tak długo, jak chcesz. A jeśli stwierdzisz, że sześcioosobowy komplet to dla Ciebie za mało, w naszym sklepie znajdziesz zestawy z większym stołem Bradford — dla 8-10 osób.

Wymiary krzesła (dł. x szer. x wys.)59 x 58,5 x 110 cm
Wymiary stołu (dł. x szer. x wys.)90 x 160 x 75 cm
Oceń 
Anna M
2019-04-01

Bardzo ładne meble

Mebelki są naprawdę bardzo, ale to bardzo ładne - mają piękny odcień drewna, który idealnie wygląda w połączeniu z tymi ciemniejszymi siedzeniami i oparciami. Wyglądają dość delikatnie, czego najbardziej się bałam, ale jednak są w miarę stabilne i wygodne. W tej cenie na pewno super.

  Oceń 
  Mariola Ł
  2018-12-26

  Fajne

  Fajne wygodne meble. Bardzo ładne obicia na krzesłach. Cena też stosunkowo przystępna a obsługa sklepu REWELACYJNA.

   Napisz swoją opinię !

   Napisz swoją opinię

   Zestaw mebli ogrodowych Bradford (160 x 90) z 6 krzesłami Nottingham

   Zestaw mebli ogrodowych Bradford (160 x 90) z 6 krzesłami Nottingham

   Wyjątkowy zestaw – stół Bradford 90x160cm + 6 krzeseł Nottingham.

   Piękny i funkcjonalny zestaw ogrodowy dla 6 osób.

   Napisz swoją opinię

   Dlaczego eukaliptus?

   Drewno eukaliptusa jest bardzo cenne, wybitnie odporne na gnicie. Naturalne drewno posiada kolor od żółtego do czerwono-brązowego. Dzięki naturalnej odporności drewno to zalecane jest do zastosowania na zewnątrz, gdzie wymagane są materiały wytrzymałe na zmienne i niszczące warunki atmosferyczne.

   Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC. Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę. Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek jego słojów.

   Klasy twardości drewna według Brinella

   Klasa

   Współczynnik Brinella

   Przykładowe gatunki

   I

   BNH < 2,0

   sosna

   II

   BNH 2,1 - 3

   olcha, brzoza, klon europejski

   III

   BNH 3,1 - 4

   czereśnia, mahoń, orzech amerykański, sapella, iroko, teak, wiśnia, dąb, dąb czerowny, buk, jesion

   IV

   BNH > 4,1

   drzewo różane, doussie, palisander, EUKALIPTUS, klon kanadyjski, merbau, badi, tali, jatoba

   I – drewno miękkie

   II – drewno średniej twardości

   III – drewno twarde

   IV – bardzo twarde drewno

   Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC.

   Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę.

   Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek słoi. Zaleca się olejowanie drewna raz w sezonie.

   Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy:
   - przesyłka kurierska przy wpłacie na konto: 180 zł
   - przesyłka kurierska za pobraniem: 200 zł
   - odbiór osobisty: 0 zł

   PowiązaneProdukty