Wszyscy oczekujemy tego samego od dobrych mebli ogrodowych — wygody, trwałości, łatwego użytkowania i wspaniałego wyglądu. To te cztery właściwości tworzą całą charakterystykę zestawu Bradford.

Dla ogrodów małych i dużych

Bradford to nasz sklepowy kameleon. Po rozłożeniu zyskujesz optymalną ilość miejsca dla 8 osób, a gdy czas posiedzenia dobiega końca, błyskawicznie odzyskujesz wolną przestrzeń. Jednym ruchem ręki układasz stół w pozycji pionowej, odstawiając go w ustronne miejsce i podobnie postępując ze składanymi krzesłami. Każdy fotel ogrodowy drewniany dostarczamy w poręcznym kartonie, w którym możesz go bezpiecznie przechować na czas zimy.

Luksus wygody

Oparcia krzeseł Baltic regulujesz w pięciu punktach. Dowolnie zmieniasz pozycję ciała, zawsze odpoczywając tak, jak lubisz. Razem z zestawem Bradford uzyskujesz komplet 8 poduch w wersji PREMIUM (wzór zielonej kraty lub niebieskich pasków). To nasze najlepsze i najwygodniejsze poduszki na krzesła ogrodowe, uzupełnione 5-centymetrową miękką gąbką. Poszewki wykonane z poliestru posiadają sprytnie ukryte zamki, dzięki czemu zawsze możesz je ściągnąć i wyprać. Wbudowane w nie paski mocujące i sznureczki dbają o to, by nawet silny wiatr nie zrzucił ich z krzeseł.

W naszym sklepie znajdziesz również podobne zestawy z mniejszym stołem Bradford — dla 4-6 osób.

Wymiary stołu (dł. x szer. x wys.)100x200x75cm
Wymiary krzesła (dł. x szer. x wys.)64x58,5x110 cm
Oceń 
Aleksandra L
2018-12-28

Fajny zestaw

Fajny, duży zestaw. Wygodny i ładny, niczego więcej mi nie trzeba.

  Oceń 
  Julia
  2018-12-12

  SUPER OBSŁUGA!!

  Oczywiście zestaw jest super ale chciałabym wspomnieć przede wszystkim o WSPANIAŁEJ obsłudze sklepu. Prawdopodobnie byłam dość trudnym klientem bo wszystkiego chciałam się dowiedzieć przed zakupem ale rozmawiający ze mną Pan wyjaśnił mi wszystko, opowiedział szczegółowo o meblach i pomógł mi wybrać najlepszy dla mnie zestaw. Naprawdę jeszcze nigdy wcześniej nie zostałam tak przyjaźnie obsłużona.

   Oceń 
   Igor J
   2018-12-10

   super

   Modny i elegancki komplet. Super opcja z możliwością ustawienia stołu w pozycji pionowej. Meble dotarły do mnie w niewielkich kartonach, dlatego zimą i jesienią można je wygodnie w nich przechowywać. Krzesła super wygodne. Fajnie też że w zestawie od razu znalazły się poduchy i nie musiałem ich szukać i zamawiać osobno.

    Oceń 
    Oskar S
    2018-12-10

    Recenzja do zestawu ogrodowego BRADFORD

    Zestaw jest naprawdęfajny. Satysfakcjonująca wygoda krzeseł i ogólna jakość. Zobaczymy, jak będize dalej się sprawdzać. Wysyłka ekspresowa i za to macie u mnie dużego plusa.

     Napisz swoją opinię !

     Napisz swoją opinię

     Zestaw mebli ogrodowych Bradford (200 x 100) z 8 krzesłami Baltic + komplet poduch Premium

     Zestaw mebli ogrodowych Bradford (200 x 100) z 8 krzesłami Baltic + komplet poduch Premium

     Wyjątkowy zestaw – stół Bradford 100x200cm + 8 krzeseł Baltic + poduchy.

     Piękny i funkcjonalny zestaw ogrodowy dla 8 osób.

     Napisz swoją opinię

     Dlaczego eukaliptus?

     Drewno eukaliptusa jest bardzo cenne, wybitnie odporne na gnicie. Naturalne drewno posiada kolor od żółtego do czerwono-brązowego. Dzięki naturalnej odporności drewno to zalecane jest do zastosowania na zewnątrz, gdzie wymagane są materiały wytrzymałe na zmienne i niszczące warunki atmosferyczne.

     Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC. Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę. Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek jego słojów.

     Klasy twardości drewna według Brinella

     Klasa

     Współczynnik Brinella

     Przykładowe gatunki

     I

     BNH < 2,0

     sosna

     II

     BNH 2,1 - 3

     olcha, brzoza, klon europejski

     III

     BNH 3,1 - 4

     czereśnia, mahoń, orzech amerykański, sapella, iroko, teak, wiśnia, dąb, dąb czerowny, buk, jesion

     IV

     BNH > 4,1

     drzewo różane, doussie, palisander, EUKALIPTUS, klon kanadyjski, merbau, badi, tali, jatoba

     I – drewno miękkie

     II – drewno średniej twardości

     III – drewno twarde

     IV – bardzo twarde drewno

     Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC.

     Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę.

     Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek słoi. Zaleca się olejowanie drewna raz w sezonie.

     Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy:
     - przesyłka kurierska przy wpłacie na konto: 270 zł
     - przesyłka kurierska za pobraniem: 290 zł
     - odbiór osobisty: 0 zł

     PowiązaneProdukty