W przypadku mebli ogrodowych kombinacje nie są wskazane. COCOS to zestaw prosty i tradycyjny, ale w tych dwóch słowach tkwi cała jego siła.

Zakochaj się w eukaliptusie

Meble drewniane ogrodowe COCOS w całości wykonaliśmy z eukaliptusa. Należy on do czwartej klasy gatunków drewna — grupy materiałów najtwardszych i tym samym najsolidniejszych. Uodporniony na działanie zmiennych czynników atmosferycznych jest tworzywem niemalże nieśmiertelnym, z którego możesz korzystać długimi latami. Ograniczasz jego pielęgnację do minimum. Wyłącznie raz w sezonie konserwujesz powierzchnię mebli, utrzymując ich jakość na najwyższym poziomie.

Zabaw się designem

Nieodłączny i fundamentalny segment zestawu to duży okrągły stół o 180-cm średnicy. Ze względu na obły kształt jest bezpieczny dla dzieci — brak w nim jakichkolwiek ostrych krawędzi. Samodzielnie decydujesz jednak, jakie krzesła ogrodowe postawisz tuż przy nim. Baltic, Calgary, Cardiff czy Wellington? Pod względem praktycznym są identyczne — wszystkie mają składaną formę i 5-pozycyjne oparcia, ale subtelne różnice wynikają z odmiennego designu. Gwarantujemy jednak, że każdy model świetnie zgrywa się ze stołem COCOS.

W naszym sklepie znajdziesz również bliźniaczy komplet uzupełniony 10 poduszkami ogrodowymi. Wyjątkowy wzór mebli będzie świetnie komponował się jako dekoracja ogrodów, tarasów czy działek. Z naszymi meblami letnie posiłki na świeżym powietrzu staną się przyjemnością.

Średnica stołu180 cm
Wymiary krzesła Baltic (dł. x szer. x wys.)64 x 58,5 x 110 cm
Wymiary krzesła Wellington (dł. x szer. x wys.)65 x 58,2 x 110 cm
Wymiary krzesła Cardiff (dł. x szer. x wys.)68 x 58,2 x 110 cm
Oceń 
Krzysztof O
2019-01-04

Doskonały zestaw dla wymagających

Pierwszy zauważalny plus to to że meble zostały solidnie zapakowane - nie dostrzegłem na nich nawet najmniejszej rysy, która mogłaby być wynikiem kiepsko zaplanowanego transportu. Wygląd tych mebli to drugi niewątpliwy plus. Widać od razu że drewno zostało porządnie naolejowane, co mam nadzieję pozwoli mi ograniczyć jego konserwację do minimum. Jak na razie ze względu na pogodę nie mogę zestawu porządnie przetestować, ale gdy tylko powróci do nas wspaniała wiosna, na pewno to zrobię i od razu napiszę jak sprawdza się on w praktyce. Myślę jednak że wszystko będzie w porządku.

  Oceń 
  Kamila J
  2019-01-02

  SUPER!!

  Obawiałam się zakupu tak drogich mebli, ale każda wydana na nie złotówka była tego warta. Meble srpawdzają się FANTASTYCZNIE. Są super wygodne, lekkie i bardzo wytrzymałe. Prosty okazał się nawet ich montaż, mimo iż to go obawiałam się najbardziej. Wszystkim mogę jena pewno polecić.

   Napisz swoją opinię !

   Napisz swoją opinię

   Zestaw mebli ogrodowych Cocos stół o średnicy 180cm z 10 krzesłami do wyboru (Baltic, Wellington, Cardiff lub Calgary)

   Zestaw mebli ogrodowych Cocos stół o średnicy 180cm z 10 krzesłami do wyboru (Baltic, Wellington, Cardiff lub Calgary)

   Stylowy zestaw ogrodowy z zestawem krzeseł do wyboru.

   Napisz swoją opinię

   Dlaczego eukaliptus?

   Drewno eukaliptusa jest bardzo cenne, wybitnie odporne na gnicie. Naturalne drewno posiada kolor od żółtego do czerwono-brązowego. Dzięki naturalnej odporności drewno to zalecane jest do zastosowania na zewnątrz, gdzie wymagane są materiały wytrzymałe na zmienne i niszczące warunki atmosferyczne.

   Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC. Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę. Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek jego słojów.

   Klasy twardości drewna według Brinella

   Klasa

   Współczynnik Brinella

   Przykładowe gatunki

   I

   BNH < 2,0

   sosna

   II

   BNH 2,1 - 3

   olcha, brzoza, klon europejski

   III

   BNH 3,1 - 4

   czereśnia, mahoń, orzech amerykański, sapella, iroko, teak, wiśnia, dąb, dąb czerowny, buk, jesion

   IV

   BNH > 4,1

   drzewo różane, doussie, palisander, EUKALIPTUS, klon kanadyjski, merbau, badi, tali, jatoba

   I – drewno miękkie

   II – drewno średniej twardości

   III – drewno twarde

   IV – bardzo twarde drewno

   Nasze meble wykonane są z drewna certyfikowanego FSC.

   Każdy produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta dzięki czemu gwarantujemy bezpieczną wysyłkę.

   Meble są poddane konserwacji specjalnym olejem, który sprawia, że drewno staje się hydrofobowe – odporne na wodę i inne płyny, nie ulega zaplamieniu, jest też odporne na biodegradację (działanie grzybów). Olej pięknie ożywia drewno i podkreśla rysunek słoi. Zaleca się olejowanie drewna raz w sezonie.

   Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy:
   - przesyłka kurierska przy wpłacie na konto: 450 zł
   - przesyłka kurierska za pobraniem: 470 zł
   - odbiór osobisty: 0 zł

   PowiązaneProdukty