Meble ogrodowe technorattan

Meble ogrodowe wykonane z technorattanu to propozycja dla klientów, którym zależy na wysokiej jakości produktów połączonej z nienaganną estetyką. Technorattan jest udoskonaloną wersją rattanu naturalnego. Wykazuje się podwyższonymi właściwościami technicznymi przy zachowaniu wszelkich walorów estetycznych rattanu. Wykonane z niego meble potrafią...

Meble ogrodowe wykonane z technorattanu to propozycja dla klientów, którym zależy na wysokiej jakości produktów połączonej z nienaganną estetyką. Technorattan jest udoskonaloną wersją rattanu naturalnego. Wykazuje się podwyższonymi właściwościami technicznymi przy zachowaniu wszelkich walorów estetycznych rattanu. Wykonane z niego meble potrafią przetrwać każdą próbę czasu, utrzymując swój idealny stan nawet przez 10-15 lat. Nie wymagają częstych napraw czy specjalistycznej konserwacji. Doskonale zdobią domy, ogrody i obiekty nastawione na obsługę gości. Są inwestycją na lata, której nikt nie pożałuje.

Meble ogrodowe technorattan – wytrzymałość i bezpieczeństwo

Technorattanowe meble tworzone są z włókna polietylenowego, materiału niezwykle wytrzymałego i solidnego. Znacznie lepiej radzi on sobie z działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych od swojego pierwowzoru. Skutecznie odpiera ataki promieni słonecznych, nie blednąc i nie niszcząc się pod ich wpływem. Latem i wiosną może być cały czas przetrzymywany na zewnątrz – nie trzeba go przestawiać do zacienionych miejsc czy osłaniać podczas bardzo upalnej i słonecznej pogody. Równie dobrze radzi sobie z warunkami panującymi podczas jesieni i zimy. Bardzo silne mrozy, niskie temperatury i opady atmosferyczne nie są w stanie doprowadzić do pękania jego powierzchni. Na ten moment nie ma lepszego materiału wykorzystywanego do produkcji mebli ogrodowych.

Można śmiało powiedzieć, że meble technorattan ułatwiają życie. Nie sprawiają żadnych trudności podczas pielęgnacji. Substancje chemiczne, występujące w składzie napojów alkoholowych bądź kremów do opalania, nie wpływają negatywnie na ich wygląd czy właściwości techniczne. Każde zabrudzenie można z nich bezproblemowo usunąć. Tłuste plamy czy pozostałości po kawie lub winie wystarczy przetrzeć namoczoną szmatką lub, jeśli zanieczyszczenia są większe, opłukać całe meble bieżącą wodą. To zdecydowana wygoda i oszczędność czasu! Technorattan jest materiałem bezpiecznym dla człowieka i jego naturalnego środowiska. Produkowany wyłącznie ze sprawdzonych i nieszkodliwych substancji, spokojnie może być użytkowany przez rodziny z dziećmi. Nie doprowadza do powstania uczuleń, będąc świetnym wyborem dla alergików. Może być w całości poddawany recyklingowi i wykorzystywany wielokrotnie – to idealny przykład tworzywa stu procentowo ekologicznego.

Walory estetyczne

Technorattan różni się od rattanu naturalnego także poziomem twardości. Jest solidny i wytrzymały, a jednocześnie na tyle elastyczny, iż bez trudu można go obrabiać. Tworzone z niego meble ogrodowe z technorattanu nieraz przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Zachwycają swoimi niebanalnymi kształtami i licznymi, uzupełniającymi całość detalami. Klienci otrzymują też do wyboru różne rodzaje plecionek. Okrągłe lub półokrągłe doskonale imitują pędy naturalnego rattanu. Uwypuklenia prezentują się bardzo naturalnie i efektownie, komponując się przede wszystkim z eleganckimi i wytwornymi aranżacjami. Plecionki płaskie to z kolei propozycja dla miłośników nowocześniejszych rozwiązań. Gładkie powierzchnie mebli mają surowy charakter, idealnie kontrastujący z ogrodami wypełnionymi wielobarwnymi roślinami.

Propozycje z naszego sklepu

Mając świadomość wyjątkowych właściwości technorattanu, utworzyliśmy w swoim sklepie specjalny dział składający się wyłącznie z wykonanych z niego produktów. Proponujemy gotowe zestawy wypoczynkowe, które świetnie odnajdą się w przydomowych ogrodach. Stworzą komfortowe strefy relaksu, uprzyjemniając wypoczynek na świeżym powietrzu. Oferujemy również meble modułowe – fotele, krzesła ogrodowe i narożniki – z których można tworzyć własne niepowtarzalne zestawy, komponując je zgodnie z własnymi oczekiwaniami i preferencjami. Technorattan meble ogrodowe są też częstym elementem wyposażenia wnętrz hoteli oraz restauracji. Każdy może zachwycić się ich doskonałymi parametrami technicznymi i luksusową prezencją. To niezawodne propozycje o szerokiej gamie zastosowań.

Więcej