Meble ogrodowe technorattan

Jest 58 produktów.
Pokaż 1 - 50 z 58 produktów

MEBLE OGRODOWE ZE SZTUCZNEGO RATTANU

Meble ogrodowe wykonane z technorattanu to propozycja dla klientów, którym zależy na wysokiej jakości produktów połączonej z nienaganną estetyką. Technorattan jest udoskonaloną wersją rattanu naturalnego. Wykazuje się podwyższonymi właściwościami technicznymi przy zachowaniu wszelkich walorów estetycznych rattanu. Wykonane z niego meble potrafią przetrwać każdą próbę czasu, utrzymując swój idealny stan nawet przez 10-15 lat. Nie wymagają częstych napraw czy specjalistycznej konserwacji. Doskonale zdobią domy, ogrody i obiekty nastawione na obsługę gości. Są inwestycją na lata, której nikt nie pożałuje.

Meble ogrodowe technorattan – wytrzymałość i bezpieczeństwo

Technorattanowe meble tworzone są z włókna polietylenowego, materiału niezwykle wytrzymałego i solidnego. Znacznie lepiej radzi on sobie z działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych od swojego pierwowzoru. Skutecznie odpiera ataki promieni słonecznych, nie blednąc i nie niszcząc się pod ich wpływem. Latem i wiosną może być cały czas przetrzymywany na zewnątrz – nie trzeba go przestawiać do zacienionych miejsc czy osłaniać podczas bardzo upalnej i słonecznej pogody. Równie dobrze radzi sobie z warunkami panującymi podczas jesieni i zimy. Bardzo silne mrozy, niskie temperatury i opady atmosferyczne nie są w stanie doprowadzić do pękania jego powierzchni. Na ten moment nie ma lepszego materiału wykorzystywanego do produkcji mebli ogrodowych.

Można śmiało powiedzieć, że meble z technorattanu ułatwiają życie. Nie sprawiają żadnych trudności podczas pielęgnacji. Substancje chemiczne, występujące w składzie napojów alkoholowych bądź kremów do opalania, nie wpływają negatywnie na ich wygląd czy właściwości techniczne. Każde zabrudzenie można z nich bezproblemowo usunąć. Tłuste plamy czy pozostałości po kawie lub winie wystarczy przetrzeć namoczoną szmatką lub, jeśli zanieczyszczenia są większe, opłukać całe meble bieżącą wodą. To zdecydowana wygoda i oszczędność czasu! Technorattan jest materiałem bezpiecznym dla człowieka i jego naturalnego środowiska. Produkowany wyłącznie ze sprawdzonych i nieszkodliwych substancji, spokojnie może być użytkowany przez rodziny z dziećmi. Nie doprowadza do powstania uczuleń, będąc świetnym wyborem dla alergików. Może być w całości poddawany recyklingowi i wykorzystywany wielokrotnie – to idealny przykład tworzywa stu procentowo ekologicznego.

Walory estetyczne

Technorattan różni się od rattanu naturalnego także poziomem twardości. Jest solidny i wytrzymały, a jednocześnie na tyle elastyczny, iż bez trudu można go obrabiać. Tworzone z niego meble ogrodowe z technorattanu nieraz przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Zachwycają swoimi niebanalnymi kształtami i licznymi, uzupełniającymi całość detalami. Klienci otrzymują też do wyboru różne rodzaje plecionek. Okrągłe lub półokrągłe doskonale imitują pędy naturalnego rattanu. Uwypuklenia prezentują się bardzo naturalnie i efektownie, komponując się przede wszystkim z eleganckimi i wytwornymi aranżacjami. Plecionki płaskie to z kolei propozycja dla miłośników nowocześniejszych rozwiązań. Gładkie powierzchnie mebli mają surowy charakter, idealnie kontrastujący z ogrodami wypełnionymi wielobarwnymi roślinami.

Propozycje z naszego sklepu

Mając świadomość wyjątkowych właściwości technorattanu, utworzyliśmy w swoim sklepie specjalny dział składający się wyłącznie z wykonanych z niego produktów. Proponujemy gotowe zestawy wypoczynkowe, które świetnie odnajdą się w przydomowych ogrodach. Stworzą komfortowe strefy relaksu, uprzyjemniając wypoczynek na świeżym powietrzu. Oferujemy również meble modułowe – fotele, krzesła ogrodowe i narożniki – z których można tworzyć własne niepowtarzalne zestawy, komponując je zgodnie z własnymi oczekiwaniami i preferencjami. Technorattan meble ogrodowe są też częstym elementem wyposażenia wnętrz hoteli oraz restauracji. Każdy może zachwycić się ich doskonałymi parametrami technicznymi i luksusową prezencją. To niezawodne propozycje o szerokiej gamie zastosowań.

Artykuły