Leżanki i Hamaki

Jest 10 produktów.
Pokaż 1 - 10 z 10 produktów

LEŻANKI I HAMAKI

Ogród może stać się idealnym miejscem do wypoczynku, jeśli tylko właściwie się go zaprojektuje. Standardowe komplety mebli, składające się ze stołów i krzeseł, nieraz okazują się niewystarczające. Co prawda pozwalają na przygotowanie kameralnego spotkania czy zjedzenie posiłku w gronie najbliższych, ale nie umożliwią wypoczynku w pozycji leżącej, który najefektywniej odpręża ciało i duszę. Nasze hamaki i leżanki pomagają utworzyć specjalne strefy rekreacyjne. Każdy z przyjemnością odpocznie w nich po ciężkim dniu pracy lub nauki, relaksując się w otoczeniu wypełnionym czystą naturą.

Hamaki – sposób na błogie lenistwo w domowym zaciszu

Ogrom możliwości, niepowtarzalna dekoracja ogrodu i przede wszystkim uczucie niesamowitej wygody. Chyba każdy marzył kiedyś o tym, aby położyć się na mięciutkim hamaku, wziąć do ręki ulubioną książkę i w pełni się zrelaksować, jednocześnie napawając się widokiem przepięknej natury. To idealny sposób na odpoczynek po dniu pełnym trudnych wyzwań i świetny pretekst do zrobienia sobie krótkiej popołudniowej drzemki. Ciało rozbujane na jednym z naszych hamaków zacznie się błyskawicznie rozluźniać, a napięcia mięśniowe automatycznie znikną. Człowiek poczuje się wolny i beztroski. Wszystkie problemy przestaną mieć znaczenie, a liczyć się będzie wyłącznie ten moment odpoczynku.

Każdy hamak ogrodowy występujący w naszej ofercie gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Stabilne stelaże utworzone z solidnego i wytrzymałego metalu doskonale zniosą większe obciążenia i udźwigną człowieka o masie wynoszącej do 120 kg. Technorattan, z którego tworzone są pozostałe elementy konstrukcji, zapewnia im wysoką odporność na działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Naszym hamakom niestraszne są mrozy, spore opady czy silne promieniowanie słoneczne. Doskonale odnajdują się w każdych warunkach – zarówno w ogrodach, jak i na tarasach czy balkonach. Wyposażone w miękkie i barwne poduchy są w stanie przełamać nudny wygląd działki, nawiązując ściśle do występującej w niej natury. W końcu to hamaki od zawsze były wykorzystywane na letnich obozach i wakacyjnych kempingach. Zdecydowanie kojarzą się z czystym relaksem, uczuciem beztroski i ogromną swobodą.

Leżak ogrodowy – luksusowy wypoczynek dla wymagających

Leżak ogrodowy jest doskonałym przykładem wielofunkcyjnego mebla ogrodowego. Pozwala wypocząć w dosłownie każdej pozycji. Wystarczy na nim usiąść i ułożyć swój kręgosłup na stabilnym oparciu, rozkoszując się czytaniem ulubionych książek i gazet, a jednocześnie racząc się poranną kawą czy wieczornym drinkiem. Kładąc się na nim na brzuchu lub plecach, można równomiernie opalić całe ciało, zapewniając sobie solidny zastrzyk witaminy D odpowiadającej za dobre samopoczucie. Warto pomyśleć o umieszczeniu przynajmniej kilku leżanek w ogrodzie. Stworzą one strefę relaksu dla całej rodziny i pozwolą na wspólne spędzanie tych leniwych i zdecydowanie najprzyjemniejszych chwil.

Nasze leżanki, wykonywane z niezastąpionego technorattanu, mają niepodważalnie wysoką jakość. Bezproblemowo znoszą najróżniejsze warunki pogodowe. Silne mrozy nie doprowadzają do pękania ich powierzchni, a mocne promienie słoneczne w żadnym wypadku nie zmieniają ich pierwotnych kolorów. Są produktami bardzo bezpiecznymi. Nie ma takiej możliwości, aby ich stabilne konstrukcje załamały się pod ciężarem ludzkiego ciała. Nowoczesny, luksusowy wygląd leżanek znajduje dla siebie zastosowanie w wielu miejscach. Może być wykorzystany zarówno w przydomowych ogródkach, jak i w hotelach, gabinetach SPA czy na kompleksach basenowych. Prosta i klasyczna leżanka technorattan gustownie ozdobi każdy zielony teren. W połączeniu ze szklanymi stolikami zaprezentuje się jeszcze okazalej!

W swojej ofercie zawsze umieszczamy tylko takie meble, do których wysokiej jakości jesteśmy w stu procentach przekonani. Atrakcyjne leżaki i hamaki, występujące w wielu wersjach kolorystycznych, staną się dumą każdego domu i budynku, idealnie zastępując niewygodne krzesła podczas upalnych letnich dni.

Filtry

Artykuły