Meble modułowe z technorattanu

Jest 26 produktów.
Pokaż 1 - 26 z 26 produktów

MEBLE MODUŁOWE Z TECHNORATTANU IDEALNYM POMYSŁEM NA NOWOCZESNY OGRÓD

Meble modułowe ogrodowe zapewniają ogromną swobodę aranżacyjną. Pozwalają na przygotowywanie niepowtarzalnych projektów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb domowników. Dotychczas były stosowane głównie w salonach, jednak zachęcamy do przetestowania ich w warunkach zewnętrznych. Z ich pomocą zaprojektowanie nawet najmniejszego tarasu okaże się prostym zadaniem.

Niezwykłe możliwości konfiguracji

Meble ogrodowe modułowe można dowolnie ze sobą łączyć. Zestawiając kilka modułów środkowych z narożnymi, tworzy się wielofunkcyjny komplet, który efektownie ozdobi większy ogród i funkcjonalnie wyposaży taras o sporym metrażu. W każdym momencie można go będzie zmienić. Odejmując z niego jeden element lub przestawiając poszczególne moduły, uzyskuje się zupełnie inny efekt wizualny. To prosty i tani sposób na metamorfozę dotychczasowej aranżacji.

Meble modułowe ogrodowe – idealne dopasowanie do wszystkich przestrzeni

Niektóre przestrzenie sprawiają spore trudności podczas aranżacji. Bardzo wąskie tarasy nie są w stanie pomieścić większych kompletów mebli, a ogrody wypełnione licznymi roślinnościami nieraz zmuszają do rezygnacji z dodatkowego fotela czy krzesła. Meble modułowe to najlepszy wybór dla nietypowych i często niepraktycznych przestrzeni. Dobrze skomponowane są w stanie poprawić funkcjonalność otoczenia, jednocześnie w żadnym stopniu go nie przytłaczając.

Nasze propozycje – meble z technorattanu

Bardzo eleganckie meble z technorattanu okazale udekorują i wyposażą każdy taras, ogród i balkon. Samodzielnie wykreują niezwykle ekskluzywne aranżacje, nie potrzebując towarzystwa żadnych zbędnych dodatków. Wystarczy im sama natura. Plecionki, którymi wypełnione są nasze meble modułowe technorattan, idealnie komponują się z wielobarwną przyrodą. Ich ciemne odcienie kontrastują z zielenią trawników, przełamując jej prostolinijny wygląd. Technorattan, mimo iż przypomina materiał naturalny, jest tworzywem sztucznym o doskonałych parametrach technicznych. Każdy, kto zdecyduje się go przetestować, doceni jego wygodę i wytrzymałość.

Filtry

Artykuły