Stoliki kawowe

Jest 19 produktów.
Pokaż 1 - 19 z 19 produktów

STOLIKI KAWOWE I ŁAWY SZKLANE

Nowoczesność zdominowała całą architekturę wnętrz. Bogato zdobione formy, tradycyjne materiały i ciepłe barwy odchodzą w niepamięć. Nikt nie zachwyca się już drewnianymi masywnymi stołami, nawet tymi wykonanymi z najdroższych materiałów na świecie. Od domowych aranżacji ludzie oczekują czegoś więcej – praktycznego minimalizmu, elementu zaskoczenia i jednoczesnej spójności wnętrza. Stolik szklany pozwala to wszystko osiągnąć. Przejmuje obowiązki klasycznych ław kawowych, odgrywając zarazem kilka dodatkowych ról. Staje się dekoracją pomieszczenia, funkcjonalnym meblem i detalem rozjaśniającym całe wnętrze. Warto go umieścić w pokoju dziennym lub salonie.

Nowoczesny i niepowtarzalny design

Stoliki ze szkła rozkochały w sobie projektantów i aranżerów z całego świata. Zachwycają swoją lekkością. Wysublimowane przezroczyste powierzchnie dyskretnie upiększają salony i pokoje dzienne, podnosząc ich wartość estetyczną – kojarzą się z luksusem i wytworną elegancją. Z najprostszego pokoju mogą utworzyć miejsce emanujące ekskluzywnym charakterem. To także kwintesencja nowoczesności! Choć uwielbiamy te geometryczne i proste kształty, w naszym sklepie występują również stoliki szklane o oryginalnych, wręcz abstrakcyjnych formach. Niewymiarowe blaty czy nóżki w kształcie litery V staną się zaskakującym elementem, którego potrzebuje każde minimalistyczne wnętrze. W naszej ofercie nie brak odważnych propozycji nowoczesnych projektantów.

Hartowane szkło – gwarancja bezpieczeństwa

Wiele osób obawia się szklanych stolików – że się ukruszą, rozbiją w drobny mak i okażą nieodpowiednie dla dzieci. Bezpieczeństwo naszych produktów jest jednak niepodważalne, a wynika z zastosowania szkła hartowanego. Proces hartowania kilkukrotnie podwyższa trwałość i solidność powierzchni. Szkło staje się bardzo mocne i twarde, zyskując dzięki temu wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest tak samo bezpiecznym materiałem jak klasyczne drewno, dlatego bardzo trudno jest je uszkodzić, a gdyby jakimś cudem doszło do takiej sytuacji, rozkruszy się ono na wiele maleńkich fragmentów, które nikomu nie zrobią krzywdy. Specjalnie wykończone krawędzie (obłe i miękkie) wzmacniają bezpieczeństwo blatów – przejeżdżając po nich palcem, nie da się wyczuć żadnych ostrych fragmentów, dlatego nawet dzieci mogą z nich spokojnie korzystać. Stoliki z hartowanego szkła podtrzymywane są przez stabilne nóżki wykonywane ze stali nierdzewnej i uzupełniające je metalowe elementy. Każdy może w pełni im zaufać. Do swojej oferty zawsze wprowadzamy wyłącznie sprawdzone i w stu procentach bezpieczne produkty.

Łatwa konserwacja i pielęgnacja

Obawy pojawiające się podczas zakupu szklanych stołów wiążą się także z ich pielęgnacją i konserwacją. Rozwiewamy te wątpliwości i przekonujemy, że można o nie dbać w sposób łatwy, prosty i przyjemny. Najważniejszym etapem pielęgnacji jest regularne przecieranie blatu. Można go wyczyścić przy pomocy niezawierającego alkoholu płynu do mycia szyb bądź mikstury utworzonej z wody i octu. Po spryskaniu całej powierzchni blatu należy wytrzeć go do sucha ściereczką z mikrofibry lub zwykłym ręcznikiem papierowym, pozbywając się w ten sposób wszelkich smug, zabrudzeń czy odcisków palców. Gładkie i idealnie wyczyszczone ławy szklane zaprezentują się nadzwyczaj okazale i elegancko. Można je także dodatkowo zabezpieczyć, aby uodpornić je na działanie intensywnej i codziennej eksploatacji – z tym zadaniem poradzą sobie specjalistyczne folie na szyby. Naklejone na powierzchnię blatu ochronią go dodatkowo przez ewentualnymi zabrudzeniami czy uszkodzeniami, przy okazji efektownie go dekorując. Oryginalne motywy czy zabawne napisy skontrastują się z prostą formą i przezroczystą strukturą szkła.

Niesamowite kształty = ciekawe możliwości aranżacyjne

Forma stolika kawowego powinna być dopasowana do wielkości, rodzaju i stylistyki pomieszczenia. Prostokątne blaty idealnie współgrają z dłuższymi salonowymi kanapami – ustawione tuż obok nich zapewnią sporą przestrzeń roboczą, z której każdy bez trudu skorzysta. Bardzo modne stoliki kawowe, od niedawna dominujące cały rynek, wyróżniają się idealnie kwadratowymi kształtami. Co prawda nie sprawdzają się zbyt dobrze w strefach wypoczynkowych, ale już do hoteli, kawiarenek czy małych jadalni pasują idealnie! Jeśli natomiast w domu na co dzień przebywają małe dzieci, warto rozważyć zakup stołu o okrągłym blacie. Brak ostrych krawędzi zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, które dla wszystkich rodziców ma największe znaczenie. Okrągłe stoliki kawowe to najlepsza propozycja dla rodzin wielodzietnych.

Dodatkowe funkcje

Chcemy, aby nasze meble były atrakcyjne, bezpieczne, solidne i zarazem praktyczne. Funkcjonalność stołów szklanych zależy przede wszystkim od ich konstrukcji. Uzupełniona dodatkowymi półkami, występującymi tuż pod głównymi blatami, staje się świetnym miejscem do przechowywania najróżniejszych przedmiotów. Nasze nowoczesne stoliki kawowe bez trudu pomieszczą czytane z rana gazety, książki czy piloty telewizyjne. Stworzą funkcjonalną przestrzeń do pracy i wypoczynku.

Filtry

Artykuły