Uszkodzenia produktu jak i opakowania prezentujemy w galerii zdjęć. Podczas dostawy zostało uszkodzone opakowanie oraz listwa pod blatem stołu. Element ten został fachowo naprawiony także w 100% stół nadaje się użytku. Macie Państwo pewność, że kupujecie produkt nowy który nie był używany czy też skręcany. Produkt został sprawdzony także gwarantujemy, że posiada wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego montażu. 

Drewno egzotyczne jest bardzo cenne, wybitnie odporne na gnicie. Naturalne drewno posiada kolor od żółtego do czerwono-brązowego. Dzięki naturalnej odporności drewno to zalecane jest do zastosowania na zewnątrz, gdzie wymagane są materiały wytrzymałe na zmienne i niszczące warunki atmosferyczne

Cena nie zawiera transportu. Istnieje natomiast możliwość dostawy naszym transportem czy tez za pośrednictwem firmy kurierskiej. Cenę za transport ustalimy indywidualnie i jest uzależniona od miejsca dostawy.

Wymiary stołu (dł. x szer. x wys.)150x80x78cm
Waga18kg

Napisz swoją opinię

Stół drewniany ogrodowy Dover 150 x 80 x 78H

Stół drewniany ogrodowy Dover 150 x 80 x 78H

Stół po drobnych naprawach. Został przeceniony z 599,oo zł na 399,oo zł ze względu na drobne uszkodzenia które powstały podczas wysyłki stołu do klienta firmą kurierską.

Napisz swoją opinię

Wyłącznie odbiór osobisty

PowiązaneProdukty